Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Ako bude igrao NBK, onda će nas biti 18, s tim što će recimo iz C ulaziti 4 ove sezone, a odavde ispadati 2 pa da popunimo broj. Posle toga će broj onih koji ispada/ulazi zavisiti od broja igrača u C. Mislim da je tako najbolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Bolje da imamo ligu od 20 ucesnika.

 

Od sledeće sezone će svakako biti sa 20 učesnika.

 

Za ovu jednu sezonu, nije neka razlika 18 ili 20, a mislim da je glupo da neko kreće automatski iz ranga više samo zato što se neznatno ranije prijavio. Jer i Dovla i quad (koji su prva dvojica na listi čekanja) su se prijavili relativno skoro, nije kao da čekaju već par sezona.

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2019 at 1:55 PM, djole said:

 

Od sledeće sezone će svakako biti sa 20 učesnika.

 

Za ovu jednu sezonu, nije neka razlika 18 ili 20, a mislim da je glupo da neko kreće automatski iz ranga više samo zato što se neznatno ranije prijavio. Jer i Dovla i quad (koji su prva dvojica na listi čekanja) su se prijavili relativno skoro, nije kao da čekaju već par sezona.

Davai je pokazao 1 ozbiljan potencijal (i on i off court) u onim miki maus ligama sto smo igrali, ne bih ga stavljao u isti kos sa skoro prijavljenima, te bih ga razmotrio za B ligu, ako vam ne sjebava sistem, tj imate jos i 20. ucesnika

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nlavrnja said:

Davai je pokazao 1 ozbiljan potencijal (i on i off court) u onim miki maus ligama sto smo igrali, ne bih ga stavljao u isti kos sa skoro prijavljenima, te bih ga razmotrio za B ligu, ako vam ne sjebava sistem, tj imate jos i 20. ucesnika

 

Kakav ozbiljan potencijal , kada mi je razjebao tim i MikiMaus liga je osvojena kada sam ga poslao na sluzbeni put do kraja PO 😴

 

😁

 

Zna se "Put" za sve.

Link to comment
Share on other sites

Glavna offseason fantazi prica je da li ce Zveki prihvatiti Vucininu ponudu. Da se fuzioniraju kao Cedevita i Olimpija.
 
  Nemoj Zveki da se prodas, ipak si ti bivsi sampion.. 
To bi bio jedan baš sramotan potez.
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Precenili bas Druma nema sile da bude toliko visok pik. I Ben tesko da je top 10 pik...
Rozier ispred Younga je isto zlocin.
DaJ i Hasan isto previsoku to je neka 4/5/6 runda.
Uzasna lista ima nekog da sjebe autopik 100%

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...