Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Jos jedan poraz, ovoga puta protiv poslednjeg u ligi. Ipak, 7-6 bez Townsa i Japanca nije za bacanje, I'll take it. Cestitke Trash.

 

Otkako je Grof rekao da cu biti prvi, vezao sam cetiri poraza 😄 sad sam12-ti, borba za play off 😄 

 

Ipak, sve je to moglo da se pretpostavi jos na pocetku sezone:

 

On 10/26/2019 at 10:03 AM, Drakaris said:

Opa Vlado, Tauns ove godine. Decko koji je za 4 sezone propustio samo 5 utskmica 😄

 

Towns is still dealing with the sprained left knee that's kept him out of the last six contests.

 

tenor.gif

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vladaboss90 said:

Jos jedan poraz, ovoga puta protiv poslednjeg u ligi. Ipak, 7-6 bez Townsa i Japanca nije za bacanje, I'll take it. Cestitke Trash.

 

Otkako je Grof rekao da cu biti prvi, vezao sam cetiri poraza 😄 sad sam12-ti, borba za play off 😄 

 

Ipak, sve je to moglo da se pretpostavi jos na pocetku sezone:

 

 

Towns is still dealing with the sprained left knee that's kept him out of the last six contests.

 

tenor.gif

Vlado, bice bolje. Ozdravice decko. 

Sabice kada najvise trebalo. Garantujem da igras sa Stefijem finale ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kad se odradio trejd u gluvo doba  :classic_laugh:

 

Dosta ponuda je bilo i mnogo pregovora, nisam dobio bas ono sto sam zeleo (dobrog prvog pleja) ali sam izvukao Tobiasa koji je bolji od svih ponudjenih plejeva + Napiera kao neko prelazno resenje. Sve zavisi naravno od toga kada ce se Siakam vratiti, Toronto standardno ne daje informacije oko povredjenih igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kakvo ludačko kolo sa Nakamurom... 

 

Jedan dan je 10-2 za njega, sutra 6-6, pa opet u krug. Na kraju srećno dobijem 2 kategorije za dlaku, tj za PGa u poslednjoj tekmi.

 

Da se igrao još jedan dan, verovatno bi bilo 3-4 razlike za njega.

 

*****

 

Inače, mali mi je IR :classic_sad:    Ovo trenutno je baš senka ekipe sa početka sezone.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...