Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

5 hours ago, realno *w said:

A sada protiv starog ratnog druga @lord_slawe_

 

 

Da smo igrali ove nedelje, uzeo bih 8 kategorija. Ali mislim da def. skokove baš ne mogu, plus su mi ovo bile "season high" blokade, to se neće ponoviti sigurno.

Ove napadačke su moje sigurno.

 

cestitke na pobedi ove nedelje zaista imas prebrutalnu ekipu a ovi moji su i ovako krs i to bez pj washa foksa i sweet lua zaista nije moglo

sada protiv djoloa bice jos jedno rasturanje od strane protivnika.Da Pero nema ovoliko povredjenih igraca bio bi siguran putnik za c ligu ovako ostaje jos malo da se djuska

svi igraci dostupni za trejd mekalum sweet lu foks porz radio bi trejd 2 za 1

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mile1 said:

cestitke na pobedi ove nedelje zaista imas prebrutalnu ekipu a ovi moji su i ovako krs i to bez pj washa foksa i sweet lua zaista nije moglo

sada protiv djoloa bice jos jedno rasturanje od strane protivnika.Da Pero nema ovoliko povredjenih igraca bio bi siguran putnik za c ligu ovako ostaje jos malo da se djuska

svi igraci dostupni za trejd mekalum sweet lu foks porz radio bi trejd 2 za 1

 

Pa da, samo sa Foksom bi se zakuvale još dve kategorije.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, realno *w said:

A sada protiv starog ratnog druga @lord_slawe_

 

 

Da smo igrali ove nedelje, uzeo bih 8 kategorija. Ali mislim da def. skokove baš ne mogu, plus su mi ovo bile "season high" blokade, to se neće ponoviti sigurno.

Ove napadačke su moje sigurno.

 

 

Nisam gledao raspored ali bez obzira na to sve ispod 8-4-1, 8-5 za tebe bi bilo veliko iznenadjenje.

 

Ja da pevam ako do kraja sezone uopste budem konkurentan za mesto u play-offu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...