Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Nurk ce vrv da mu uzme minute u 4oj cetvrtini, mada nista to nece biti znacajno. Ima nurk dosta da se uigra.
Idemo danas, mora da se okrene ovo sto je ostalo.

Pope pope, sto mislis ti?
Dokle ces se jadan Murreya gaditi?
Gaditi?
Gadi..
Gadi..
Gaditi?

 

 

Zasto ne kaci YT link?
https://youtu.be/vLwv4mP55ZI

 

 

 

 

Pih ne igraju AL i Dray.. sranjce

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Nateklina

 

Dobro me prosralo, def skokevi za dva, asistencije za jedan.

 

Čestitke Perou na dobroj borbi i puno sreće u nastavku, da ga malo zaobiđu povrede.

 

Edit: ladno neće na tapatalk srce pored Natekline, ali eto da znate, to treba da stoji

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja vs. Nakamura ove nedelje:

 

source.gif

 

Cestitke druze, ne pamtim da me je neko ovako izdominirao ikada...

 

Mnogo dead weight-a imam u ekipi, prvo mesto je sada samo wet dream, mora do playoff-a da se promene neke stvari definitivno. Sad protiv Manua, jos jedan ozbiljan protivnik, plus mu se vraca Ejton. Nadam se da ce da bude interesantnije nego sto je bio ovaj duel koji sam izgubio jos u sredu otprilike...

 

BTW, nakon Grofove pohvale i prognoze, pokupio sam u dve nedelje taman kategorija da ih izbrojim na prste jedne ruke 😄

Edited by vladaboss90
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam zadovoljan, samo 7-5-1 uprkos nadrealnoj nedelji sto se tice skokova i DD-ova. Trash ne zasluzuje poziciju na kojoj se nalazi, ekipa je krenula da mu igra bolje i nadam se da ce izbeci ispadanje u C. Srecno u nastavku!

 

Sad protiv vlade, jednog od boljih fantazi igraca u B imho i nekoga kome godinama izmice A liga. Opasna ekipa, par igraca moze da isporuci lude brojke. Nadam se dobrom duelu i tesnoj pobedi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro su se drzali ovi svajcarski nozici. Na kraju jos 1 user pobeda, bas smo bili blizu u bar 3 kategorije.

Sada vs Atlante i Dovle imam 3 tekme manje bez povreda..
Njegov setup mi bas ne odgovara... Po projekcijama uzimam do 4-5 kateg, sto ne mora nista da znaci. Tako i protiv vlade bilo pa me posra sa sve pare.

Postajem dosadan, a kapiram da niko ni ne obraca paznju, ali i dalje na bloku MTurner i Draymond 🙂🙂 i ko god drugi. Slabo smo radili trdove ove godine...

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...