Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

21 minutes ago, djole said:

@Skyglider

 

imaš tri igrača sa O i nijednog na IR

 

i posle pričamo o redovnosti/neredovnosti

 

I jednu izmenu do sada 😄 ali makar ima dobar skor i taman debunk-uje ove teorije da je velika prednost kada svaki dan uzimas nekog sa FA 🙂

 

 

Anyway, moram jos jednu suzu da pustim zbog Bertansa, kakav bi dodatak bio na ovu moju ekipu majko moja, kakav potez, ebalo me raspalo spansko drvo...

 

giphy.gif

Edited by vladaboss90
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vladaboss90 said:

 

I jednu izmenu do sada 😄 ali makar ima dobar skor i taman debunk-uje ove teorije da je velika prednost kada svaki dan uzimas nekog sa FA 🙂

 

 

ma dobro, mene delje jer igram bez prva dva pika, pri čemu ne mogu nijednog na IR, ali svakako ga ništa ne košta da proba sa nekim zabodom sa FA dok čeka ove povređene 

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@vladaboss90

 

Vladoooo drzim se jos!!
Nerealne fg% imam za sada, jer mi je tim koncipiran da pripaljuju bez savesti i rezona. 51.43% a do sada u sezoni imao ispod 43%

Danas tebi pun tim, sutra gistro meni. imas 1 tekmu vise do kraja
Samo da prezivim nekako vcrs. Igraju ovu nedelju moji daleeeko iznad ocekivanja. Samo nek' nastave. Ti ces se vec snaci...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Squabbit said:

 

Vladoooo drzim se jos!!
Nerealne fg% imam za sada, jer mi je tim koncipiran da pripaljuju bez savesti i rezona. 51.43% a do sada u sezoni imao ispod 43%

Danas tebi pun tim, sutra gistro meni. imas 1 tekmu vise do kraja
Samo da prezivim nekako vcrs. Igraju ovu nedelju moji daleeeko iznad ocekivanja. Samo nek' nastave. Ti ces se vec snaci...

 

Ima vremena i FG da se okrene 😄 bice uzbudljivo svakako, dosta kategorija ce biti u igri do kraja verovatno

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam ja skupljao kategorije umesto Squab-a, neverovatna nedelja njegovih, moji malo podbacili, taman toliko da se nekoliko kategorija resi u njegovu korist - 2 off skoka, 2 trojke, itd. U svakom slucaju, cestitke @Squabbit, zasluzena pobeda.

 

Sad mi slede dva teska duela - prvo protiv Nakamure, a onda ide Manu i drogos Ejton koji se naravno vraca taman kad pocne duel.

 

I za kraj - poslednji put, obecavam - Daaaaviseeeeee

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

samo da izjavim da ja ne priznajem ovaj rezultat i ovaj poraz. skandalozan raspored poslednja dva dana. ja ovo u zivotu nisam doziveo. i tako umesto sigurne i ubedljive pobede, doziveo sam tezak poraz. 

cestitke shonetu koji nije prestajao sa provokacijama tokom cele nedelje i vrsio pritisak na svakoga redom, sto nije bas u skladu sa fer plejom. 

 

sve u svemu rezult iz not real. 

jebacu u vas sve redom samo da moji igraci popiju coldrex, prestanu kaciti stolove sa malim prstomi i sl. 

budem li imao ovakav raspored, razmislicu o istupanju iz lige. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...