Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Veceras 9 tekmi, a ja imam 2 jebena igraca. Sad cu da kopam po FA da nadjem nesto.
Gledam na appu jutros rezultat i pise 6-6-1, nakon toga predje u 6-5-2 za tebe, sada pise 8-4-1. Pojma nemam koji je pravi i koji su realni statsi. Uglavnom, bicu bas nezadovoljan nedeljom ako ne pobedim sa obzirom da ti nije igrao Capela.
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Manu said:
1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:
Veceras 9 tekmi, a ja imam 2 jebena igraca. Sad cu da kopam po FA da nadjem nesto.

Gledam na appu jutros rezultat i pise 6-6-1, nakon toga predje u 6-5-2 za tebe, sada pise 8-4-1. Pojma nemam koji je pravi i koji su realni statsi. Uglavnom, bicu bas nezadovoljan nedeljom ako ne pobedim sa obzirom da ti nije igrao Capela.

Ja sam provjeravao 2 puta i stajalo je 6-6. Ide pobjeda tebi vrlo vjerovatno. Poene uzimas 100%,  trojke si mnogo blizi da uzmes, ali tinja neka nada u meni da ce Deni da eksplodira. U TO ce biti dosta gusto, imas vise igraca pa ocekujem da mogu to da izvucem.  Bez Kapele sam izgubio borbu sa skokovima.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Prosli smo 1/4 sezone i glavni utisak je:

ih kakvi zajebi ove godine...
Green je realno 8ma runda ne 2ga, jbni Curry
MT se raspada + imao onu povredu
A Gordon - ko me ter'o da te....
JRich - vise od prelazne ocene
Dejonteu kao da je neko ukrao skil pre 3 nedelje, do tada bio bas ono sto treba
Len odigrao 3 utakmice od 15
FVV - Bingo
Kleber - Bomba

Lilly <--> Spida + Al Horf = Ne da se nisam zajebao nego bi geknuo ka' pravi...

jos 1 poziv da saljete ponude, moram malo da trgnem ovo udruzenje paraplegicara

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Đole, čestitke na borbi. Jebi ga, bez drogoša si, nije to lako a nije na IR. Melo ti vraća za prozivke. 😄 Moji jedno veče 0 blokada a bilo ih je devetorica da bi povadi Hasan sa 10.

 

Ako želiš da trejduješ drogoša, javi se. 

 

Srećno u nastavku i vidimo se u PO. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Čestitke tebi na pobedi!

Imao sam svoju šansu da izvučem bar nerešeno, Jokić ti je samo dva meča igrao, ali očajne poenterske partije Bledsa, a i ova propuštena tekma LMA su me ukanalile.

Drogoš ostaje, kad sam izdržao do sada, izdržaću još ove tri nedelje.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja da se prvo sad izvim Đoletu jer ne voli ovo da pišem, ALI...  😄

 

Ako neko hoće da mu dam 2/3 svoja igrača sa kraja klupe za 1/2 nek mi se javi. Znači, ako neko traži ljudstvo, nisu igrači Bog zna šta ali su ok. 

 

Smaraću i ja ljude na PM kad budem imao vremena. 😄

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stefan81888 said:

Ja da se prvo sad izvim Đoletu jer ne voli ovo da pišem, ALI...  😄

 

Ako neko hoće da mu dam 2/3 svoja igrača sa kraja klupe za 1/2 nek mi se javi. Znači, ako neko traži ljudstvo, nisu igrači Bog zna šta ali su ok. 

 

Smaraću i ja ljude na PM kad budem imao vremena. 😄

 

Ma nije da ne volim, nego si se ti žalio da niko neće da se javi, a ja sam ti samo rekao da obično tako nešto svi hoće da odrade, pa bi ti trebalo da juriš ljude : D 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke na borbi Slave, mogao si do jos neke kategorije uz malo srece. A sad je vreme da se Dame pokaze protiv bivseg tima...

 

Inace sam mnogo glup ispao sa Bertansom, dropovao coveka pre nego sto je pocela sezona da bih pokupio Forbsa, a bilo je ili on ili raspali Hernangomez...

 

Steve-Carell-Facepalm.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

@Shunsuke Nakamura tacno bismo bili tu u egalu da ti je igrao Capela. Bila mi je potrebna jedna dobra nedelja za ovu tesko izvucenu pobedu, drzali su te fino LaVine, Brogdon, Satoranski i likovi poput Jabaria. Sa Vucevicem i Capelom imas jako ozbiljnu ekipu. Srecno u nastavku.

Cestitke na pobjedi! Zao mi je samo sto ispustih PPM, ali dobro bice bolje u nastavku.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vladaboss90 said:

Cestitke na borbi Slave, mogao si do jos neke kategorije uz malo srece. A sad je vreme da se Dame pokaze protiv bivseg tima...

 

Inace sam mnogo glup ispao sa Bertansom, dropovao coveka pre nego sto je pocela sezona da bih pokupio Forbsa, a bilo je ili on ili raspali Hernangomez...

 

Steve-Carell-Facepalm.gif

 

Verovatno i bih uzeo jos 1-2 kat da nisu Wood i Hachimura odigrali najbolje utakmice karijere sinoc. Cestitke, imas opasan tim.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...