Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Hvala Zveki, i sam znas da sam ti bio tajni sastojak u tituli. Cak si sam igrao i izgubio finale na nereseno, a sa mnom je prevaglo. Za jedne cevape si imao sansu da me kupis, da me produzis. I Wook zna koliko je bilo dobro sa mnom igrati i kako smo zajednickim snagama okrenuli Jovanchu, hteo je da me zadrzi i nudio i alkohol i opijate i prasice pecene, ali jbg prevagnula je istinska ljubav prema mom bratu Maxi.

 

 Sad cuti tu i trpi u B ligi, pohvalno je sto si poceo i da pises ovde, i dodji nekad da ti otkucam tiket za milione. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Madjija se ozbiljno priprema, zna i datum drafta. Mozda se i ne vrati u B. 


Madjija vec ima iskustvo igranja A lige i da nije padalo previse snega u Portlandu ( pa odlozen mec Minesote gde sam imao Townsa), mozda bi je i osvojio kao ruki :twak:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Magia said:


Madjija vec ima iskustvo igranja A lige i da nije padalo previse snega u Portlandu ( pa odlozen mec Minesote gde sam imao Townsa), mozda bi je i osvojio kao ruki :twak:

 

Gde si imao? Jednina? 😴

 

Ova danasnja omladina je tako nezahvalna 😪

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, delgado said:

Desi Djole, sta ima ?

 

Evo brate, kod tebe?

 

Video sam da si me aminovao za tekst o Spursima, vrlo sam zahvalan što si mi pružio takvu čast, ali ne znam da li ću imati vremena, a i nisam neki pisac. Možeš Chaosa da pitaš recimo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...