Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

16 minutes ago, Bobby Axelrod said:

Jbt,sad pogledah ekipu 1

koja je prva na tabeli

 

Kako je ona skupina krseva zavrsila prva?!

Amaterizam.

 

Daj ne lupetaj, 30 kategorija ispred prvog pratioca, ukupno JEDAN poraz u sezoni, i ti kažeš skupina krševa.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, djole said:

 

Daj ne lupetaj, 30 kategorija ispred prvog pratioca, ukupno JEDAN poraz u sezoni, i ti kažeš skupina krševa.

Kakva liga,takav i komentar.

 

Jedino gori od tebe je ovaj sto ti dao plusic.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vladaboss90 said:

Gotova ova mucna sezona 😄 cestitke Stefi na plasmanu, srecno ostalima u PO, svaka cast na borbi svima ostalima 😄 Mogao bih sad u detalje da analiziram kako sam sa prvim pikom uspeo da propustim PO, da se osvrnem na draftovanje Ronda, Metjuza, dropovanje Bertansa, trejd za Powella, itd. No, jos na samom pocetku bilo je jasno kakva me sezona ceka:

 

 

Sve posle toga bilo je samo moje uzaludno koprcanje 😄 

Nemojte vise Vladi da dajete TOP5 pika, on zna sa 17-18..

 

Vidim da si 17. u ligi, jel to znaci da ides u C? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke Stefiju na dominaciji u ovoj sezoni zaista furizono.Odlican izbor igrac zaoukruzena odlicnim trejdom.

Takodje bi da cestitam svima koji su izborili plej of moji favoriti za ulazak u A ligu su Skveb i Djole srecno momci

Sto se tice mene ocajno uradjen draft cak sam i u onoj godini kada sam bio pocetnik bolje uradio draft nego ove sezone.Bice bolje sezone

Bice nikad paklenija borba za ulazak u A ligu reklo bi se da je @gggggggg bio glavni favorit u plej ofu sve dok nisu odradjeni trejdovi u kome sam ucestvovao.Dosta ekipa je pojacano plus ce biti nekih FA iskopina do kraja plej ofa

Edited by Mile1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sekiraj se mile. Uini cak nije znao ni kako se draftuju igraci, slucajno uzeo Gasofta u prvoj rundi, pa vidi ga sad.

 

Prati ko sta dropuje, zna kako da koristi opciju "pokupi", cak ume IR spot da koristi. A to sto je poceo da spletkari da ne pricamo...

 

Tako ces i ti. Samo sledece godine...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na čestitkama, drugari. 🙂

 

Da, stvarno sjajna sezona, što napisa Đole, samo jedan poraz i +30 kategorija u odnosu na sledećeg na tabeli, baš dominantno. 

 

Čestitke svima koji su ušli u PO. Ja sam jedan cilj ostvario za ovu sezonu, sad idem po drugi. Ćeramo se još. 

Edited by stefan81888
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro Kamerone druye, mora li te kurve i mononukleoza u fantazi plejofu!??


A i ovaj @stefan81888 mazne mi coveka jutros ispred nosa, no tako i treba kad se prvo tusiram pa gledam fantazi. 😄
Al' iskuliraj druze, ti se vec plasir'o. xD

Edited by next
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Bobby Axelrod said:

Znaci ovi huste siempre imaju 68654 vise meceva od mene ove nedelje,lopovluk.

 

Ne kaki Gago samo par i to me deljes kao sominu za sada.
Spida propo, Porz prop'o.. Da ne bi CJM Maxi bi bio najefikasniji na 8 igraca sa 12p. Krompir DD-ova.. Mislim da o sam ti dosta fore, red bi bio da knorish
 

Valjalo bi te osasaviti za ovu kuknjavu 😛 : P 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...