Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Manu de la manu nisam kraj kompa verov ceo vikend
Morace se na slepo. :)


Porz madjija, proradio je kad je dobio odresene ruke kod mene. Jbg nije sve do igraca ima nesto i do tima.. CJ mu titra jajca i on doji k'o blesav

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, gggggggg said:

 

covek bi trebao da bude izbacen iz lige zbog svih sranja koje je uradio na kraju trejd dedlajna. 

ko je ocekivao njihov preporod

bolja procena na kraju mojih kolega i tebi su nudjeni igraci

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, gggggggg said:

 

covek bi trebao da bude izbacen iz lige zbog svih sranja koje je uradio na kraju trejd dedlajna. 

 

Jel ti to o uiniju? Covek pokazao svoje pravo lice. Nemoj nista da te cudi

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sacuvaj boze,na kraju zavrsih kao osmi,jedan dobar pokazatelj amaterizma ove lige.

 

Sad protiv nekih husta siemprea,sta god to bilo,zavrsili ispod mene,a jaki ko crna zemlja.Gle cuda,tu je Porzingis,koga je Mile trejdovao:smiley26:

 

Jel on izbacen iz lige za ovo sto je radio,oni imaju unija,mi mileta,vucicevog original.Da sam znao ponudio bi mu za njega,Hila i Lylsa i paket zejtina,5kg secera i dzak krtole.

 

Trebao sam u C da ostanem.

 

Edited by Bobby Axelrod
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gotova ova mucna sezona 😄 cestitke Stefi na plasmanu, srecno ostalima u PO, svaka cast na borbi svima ostalima 😄 Mogao bih sad u detalje da analiziram kako sam sa prvim pikom uspeo da propustim PO, da se osvrnem na draftovanje Ronda, Metjuza, dropovanje Bertansa, trejd za Powella, itd. No, jos na samom pocetku bilo je jasno kakva me sezona ceka:

 

On 10/26/2019 at 10:03 AM, Drakaris said:

Opa Vlado, Tauns ove godine. Decko koji je za 4 sezone propustio samo 5 utskmica 😄

 

Sve posle toga bilo je samo moje uzaludno koprcanje 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Oubre zavrsio sezonu, Capela jos nije debitovao za Atlantu, Brogdon se povrijedio, sad i LaVine ima neku povredu. Bukvalno sve nosioci igre bez kojih moram u PO. Bas ne vidim sad nacin na koji mogu proci dalje. 

 

bukvalno jedna kategorija je odlucila da ja budem umesto tebe u istoj situaciji. meni su se prosle nedelje povredili embiid, antetokounmpo, jaylen brown i eric gordon. sada ce se valjda neko od njih oporaviti za cetvrtfinale.

 

 

btw jel neko u istoriji svega ovoga od pocetka igranja izgubio trojke sa 92 datih? :smiley60:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...