Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

4 minutes ago, Squabbit said:

Samo udrite.. mrtvo odje

 

Ako je baš baš toliko neophodno, poslaćemo vam :

 

1. Uini vs BoraBora

2.Zveki vs BoraBora

3. Zveki vs Wook

4. Ticma ( iako uglavnom piše u šiframa ili hijeroglife 😴)  vs Zveki 

5. Grof je naporan, mogli bi za trajno da ga preselimo kod Vas

5. Max-u kao dežurnog "šaljivdžiju" i klovna 😛

6. Moju malenkost kao najdosadnijeg i najvećeg smaraca... Ali problem je što nema nikog iz KSa da razglabam o dnevnim gradskim temama kao sa Zvekijem ( uglavnom grejanje i kladionica ) 😄

7. Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio

😄

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da sam ovim obezbedio plejof posto ocekujem lagani poraz od Dovle u ovom kolu...


Kakva borba za plejof, od 7. do 17. mesta razlika 8 kategorija 😄

Iskreno nisam se ni nadao plejofu posto sam 2/3 sezone bio na leru i u zoni ispadanja...

Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2020 at 5:41 PM, Squabbit said:

... borba za PO je bas dobra ima nas 10:


@Bobby Axelrod
@next
@Mile1

@Davai Davai
@realno *w

@Miki28
@lord_slawe_
@vladaboss90

@Skyglider
Squabb

 

za 5 mesta

 

Poslednje 3 nedelje i skor 9-28-2 srozali me samo tako! 😂 Generalno, od tamo trećeg/četvrtog kola samo nizbrdo... Od 2. mesta, do 13. sada. 

 

Jaka je liga, puno šakala, a limita transfera nema da to izbalansira. Ipak, krivica je samo moja, da ne prihvatim McColluma za boraniju i da otpustim Crowdera kad ni zlu nije trebalo. S obzirom da igram bez centra, dobro sam se i držao do sada. 😅

 

Dogodine. 

Link to comment
Share on other sites

Deluje da ne mogu ni gore ni dole, steta sto necu imati prostora za podesavanje protivnika posto je to nemoguce proceniti cak ni poslednjeg dana u ovom dzumbusu. Tako da protiv Stefija samo posteno u ovom kolu pa da se kaci Lola Smiljanic na kraju nedelje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/28/2020 at 5:41 PM, Squabbit said:

Ovde se vazda cenio kvantitet u odnosu na kvalitet. Jbg oshuri nas stefi pa nema zara i tenzije.. 

 

mada borba za PO je bas dobra ima nas 10:


@Bobby Axelrod
@next
@Mile1

@Davai Davai
@realno *w

@Miki28
@lord_slawe_
@vladaboss90

@Skyglider
Squabb

 

za 5 mesta

 

Može da se proveri stanje na tabeli, sastavi ekipa i rezultati trenutnih duela na onom linku za vašu ligu, ili moram nekoga za screenshot-ove da pitam? 

Zaboravio sam kako to ide, a zanima me rasplet, pošto je već tako uzbudljivo + da znam koga da vrbujem za mesto suvlasnika dogodine. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Može da se proveri stanje na tabeli, sastavi ekipa i rezultati trenutnih duela na onom linku za vašu ligu, ili moram nekoga za screenshot-ove da pitam? 

Zaboravio sam kako to ide, a zanima me rasplet, pošto je već tako uzbudljivo + da znam koga da vrbujem za mesto suvlasnika dogodine. 

 

Prva strana ima link ka cvajti

Eve i scnsht0d91987afe65c3acacf5d6bc18dd27c0.jpg

 

bole ochi = divna slika
Gledati kao umetnicko delo sa 3m razdaljine

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

Edited by Squabbit
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Squabbit said:

 

Prva strana ima link ka cvajti

Eve i scnsht0d91987afe65c3acacf5d6bc18dd27c0.jpg

 

bole ochi = divna slika
Gledati kao umetnicko delo sa 3m razdaljine

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Radi tj. nađoh već, ali hvala u svakom slučaju. 

 

Jbt. kako ste dozvolili prvom da vam ovoliko pobegne? 35 kategorija u odnosu na sve ostale je baš puno. 

 

Prepoznajem dosta imena još iz prve sezone + ove koji su ispadali iz A. 

Au Jbt. dobra borba i za bye week, 4 izjednačene od 2. do 5. mesta pred poslednje kolo. I to mislim da je prvi put otkad pratim dešavanja u ligama.

 

Kako ste dozvolili da NBK smarač okupi ovakvu ekipu? On mi deluje kao izvestan putnik u A, ako se Embiid skoro vrati. I Dovla je valjda lik sa El fantasy-ja, pokupio ove vrele FA poput mog MilkShake-a i Vukovog Hrišćanskog Drveta +  ako je i Powell bio na FA kao kod nas. I naravno usijani Beal. Deluje mi da će oni biti u 4.

Što se Loco i Hustle tiče, takođe dobre ekipe, samo prva ima problema sa povredama koliko vidim, a druga teži duel protiv Realnog. 

Nego jesu ovo @Skygliderovi Kings-i? :classic_biggrin: Taj čovek je neuništiv. Kako je on u borbi za playoff, ako ne menja uopšte? Ili je počeo da igra ove sezone?

Anyway, mogao bi neko da mu kaže da mu je Dunn završio sezonu, kao i da WCS dobija minute na kašičicu, kao i Boban. Bezveze ih drži u timu kad već ima dosta OUT igrača.

 

@realno *w Ja mislio da ćeš ti direktno u A, po najavama sa početka sezone. Jesu i tebe pobede isekle kao Vladu?

 

Vidim još jedino @Manuima kakve-takve šanse za 4, mada teško sa povredama koje ima. Ne znam šta će mu onoliki igrači iz Detroita, to je recept za neuspeh. Nećeš valjda da pogaziš obećanje? :classic_tongue:

 

Vidim i Đolo komesar poznatiji kao Prevara će u playoff. 

A na koju foru je @nextu playoff zoni, sve mi se nešto čini da kad sam gledao tabelu oko nove godine da je bio na samom dnu?

Inače standardno igra sistem kao fudbal Olimpijadi - dozvoljena samo 2 igrača starija od 23. :lol_2: Bogami mi se sviđa ova njegova omladina, slična ekipa Mađijinoj iz A. Ako preživi ovaj duel, ima lepe šanse za povratak.

 

Vidim svi Vukovi puleni na granici za playoff. 

@Bobby Axelrod Gaga ima lak duel, ali ne deluje mi njegova ekipa uverljivo. 

A @Davai Davai napunio gaće čim nije 9cat 12 teams liga. Šta bi matori? :classic_tongue:

 

Sa Vladom je klasična sadKEK situacija, uništio ga lažni grof sa svojim vradžbinama.

 

Beše 2 ispadaju iz lige ovde? 

Ne znam kako je @tRash poslednji ubedljivo, uopšte mu nije loša ekipa. 

Pero iz Kameruna takođe ima sasvim dobru ekipu, ali tu barem kapiram problem, draftovanje Steph-a koji propušta maltene celu sezonu je u startu ogroman hendikep. 

A @Shonewizard da ode u crkvu, da zapali sveću za Lukino zdravlje, jer opstao u ligi ili ne, to će biti lično Lujova zasluga. Bez njega pitanje je da li bi ostatak njegove ekipe i 50 kategorija prebacio. :classic_tongue:

 

Teško je trenutno bilo šta reći, ali za sada mi NBK i Dovla deluju kao glavna 2 favorita za plasman u A, nakon njih Next, pa Loco i Hustle (ako u se oporave igrači), a Sentivan, moj nekadašnji nemesis može biti dark horse ako se plasira u playoff, pošto vidim da ima Gobert-a, koji zbog rasporeda Jute može biti jedan od najvažnijih igrača za playoff + mu se otvorio prostor za nekoliko igrača zbog povreda njihovih parnjaka u ekipama za koje igraju. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Manu said:

kakvo obecanje?

 

Pa da se ekspresno vraćaš nazad kod nas. 

Zar mi ne reče tako početkom sezone, kad sam te pecnuo za one spiskove, preko kojih si me prozivao? :classic_tongue:😤

Nećeš valjda sad da izdaš? 😲😝🤐🤐🤐

 

Zeznu me fon oko smajlića, ignoriši ih. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Pa da se ekspresno vraćaš nazad kod nas. 

Zar mi ne reče tako početkom sezone, kad sam te pecnuo za one spiskove, preko kojih si me prozivao? :classic_tongue:😤

Nećeš valjda sad da izdaš? 😲😝🤐🤐🤐

 

Zeznu me fon oko smajlića, ignoriši ih. 

 

po svoj logici je i trebalo ali su povrede bile jace od toga

 

mislim idem u PO, ne odustajem od te zelje i dalje ali ce tesko to ici

 

Isaac, Lamb, Kennard, sada i Monk i Rose, situacija sa Aytonom tokom sezone, cak je i Dipo odsustvovao dosta duze od svih predvidjanja. Previse za jednu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...