Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

2 hours ago, Davai Davai said:

Liga u kojoj se jedva dočeka da neko zaboravi igrača na klupi? Ne daj bože neko sportski da te podseti... 😂

 

Jbt. Davai, samo kukaš k'o neka baba cele sezone, a jedva sam nekako izlobirao da te ubace direktno ovde, da ne igraš u najnižem rangu od početka. :kece:

 

Nego, javi mi se preko poruke ako si zainteresovan za mesto suvlasnika, situacija je alarmantna. :smiley5:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Davai Davai said:

Liga u kojoj se jedva dočeka da neko zaboravi igrača na klupi? Ne daj bože neko sportski da te podseti... 😂

 

Ja nisam jedva docekao da zaboravim, nego mi je jedina sansa da malenom shakalu uzmem 3 kategorije ako izbacim ceo tim jer trenutno imam TO, FG% i FT% ostalo ne bih ni prisao

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Davai Davai said:

A šalim se bre. xD

 

Loco, ukrao si mi Kraudera, dereš me i ni to ti nije dovoljno... Smh

 

Znate kako kažu:

I šakali plaču... 

 

Ma goni se bre!! 🙂 
Jbg stalno se neko nesto ljuti, ne mogu da razlucim zajebanciju od stvarnosti vishe..

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, stefan81888 said:

Učitelju, čestitke na borbi. 

 

Pružam šansu za revanš u PO. 😉

Uh uh valjalo bi da se sastanemo, ne znam.
Foto finish. Bice gusto!!

Tebi svaka cast.
Svracacu do A teme sled godine redovno, ti dodzi bachi neki jinx kad ne budes imao vremena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke stefi.  Videlo se odma da je ovo tvoja sezona! Jos na pocetku sam pricao da ne pripadas ovde sto si i dokazao. 

 

Imaj na umu da nema vremena za radovanje. Sledece sezone ces videti kakve su to zakulisne radnje u najvisem rangu i  na sta su ljudi sve spremni samo da budu najbolji.

 

Evo matic je insistirao da  samog sebe oslabio 1 kvalitetnim trejdom samo da ucha osvoji titulu, matic produzuje trejd dedlajn da bi mu se izvrsio trejd, matic placa pretplatu rotu pa prvo stizu poruke njemu pa ih onda kace na sajtu...  Sve u svemu matic je dosta korektan ovako...  Upoznaces ga  😎

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

A kod Zvekija vreme brze ide nego kod mene i Makse, iako smo geografski uvek udaljeni (ja ili u BG ili u VA, Maksa na samom Jugu Srbije u Naisusu) pa iako smo obojica s nestrpljenjem cekali  u nedelju  u 21:30 da pokupimo Jamesa Johnsona jer smo ispucali izmene bili, Zveki ga je digao pre nas. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...