Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

10 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

Mogu da se spremam do sudnjeg dana, ne znam kako je dozvoljeno da se napravi ovakav tim koji ti imas 😄

 

Dobro je izucio zanat kod Squabbita, plus smo mu poklonili Middletona 😄 kako je taj trejd prosao pitaj Boga 😄 ali Stefi svakako izdominirao, hrabar draft i dosta srece pa su mu Paul i Whiteside celu sezonu zdravi i citavi, plus Hasan odigrao kao u naboljim danima, mozda mu je ovo cak i najbojla sezona u karijeri. Ja gledam da se uguram u PO, ali bi bilo lepo i usput da izbegnem Stefija u eventualnom QF inace nema sta da trazim 😄

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, lord_slawe_ said:

 

Mogu da se spremam do sudnjeg dana, ne znam kako je dozvoljeno da se napravi ovakav tim koji ti imas 😄

 

sto blazi poraz, da zadrzim neke male sanse za play-off i osiguram opstanak

Hasan u trećoj, CP3 krajem četvrte runce, Melo stajao par sati na FA. 

 

@delgado

 

Tnx, sve su šanse da ulazim s prvog mesta, +19 kolona 4 kola pre kraja. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, stefan81888 said:

Hasan u trećoj, CP3 krajem četvrte runce, Melo stajao par sati na FA. 

 

@delgado

 

Tnx, sve su šanse da ulazim s prvog mesta, +19 kolona 4 kola pre kraja. 

 

 Bravo Stefi. I mi smo pokupili Hasana u IV rundi. Nadamo se da ce on nama omoguciti da se radujemo na kraju sezone, kao i tebi. Bila bi to jedna lepa sporCka prica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vladaboss90 said:

 

Dobro je izucio zanat kod Squabbita, plus smo mu poklonili Middletona 😄 kako je taj trejd prosao pitaj Boga 😄 ali Stefi svakako izdominirao, hrabar draft i dosta srece pa su mu Paul i Whiteside celu sezonu zdravi i citavi, plus Hasan odigrao kao u naboljim danima, mozda mu je ovo cak i najbojla sezona u karijeri. Ja gledam da se uguram u PO, ali bi bilo lepo i usput da izbegnem Stefija u eventualnom QF inace nema sta da trazim 😄

 

O hvala sefe da se i mene sete.
Ispascu Jakovljevic. Kada udje ovaj mali shakal u A pa ja budem po bespucima foruma pricao kako sam ga ja "otkrio"

Elem, ma ok je bio taj trade po vcrednosti. Samo tu krece da se gleda kakva je kompozicija tima, kojih kat kop ima nakrcano, pozicije.

E tu mu je kliznuo ovaj trade kao mache niz oluk.

I isto, on je statistic dao pribliz vrednost, samo uspeo je da dobije igraca jake 3. runde za 2 igraca 5/6 runde.. Vizionarski 😛 


Sve posteno + stvarno srecno da paul i Hasan (koji za mene nije iznend, pokupi mi ga ispred njonje) nemaju 1 povredu. Jokara strpljen => spasen

Odlicna sezona.
Stefi je Celtic ove nashe lige...

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I komesaru @djole da porucim da zbog da.... 🙂 

Imao sam ga, na kraju mi ote 3 kategorije + bez luke itd itd..

 

Ovo kolo je kljucno, a vec vidim 7-5-1 za nekoga.

Sledece sam protiv @stefan81888 tako da ajde avansno da roknem jedan jinx da uzmem vs stefa vishe od 2 kategorije..

 

Imam i obrnutog netrejdera ciji tim ne dam mi ne lezi nego bice raspad.

Sad bez zezanja, tesko cu se dovuci u PO. Kapiram da ne mogu ispasti, mada ako zaredjam ova 4 kola sa 3/d i po 2-3 kat..  moze biti knnor supica

 

 

koliko ispada?
3?
4?

 

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...