Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

7 minutes ago, maXa88 said:

Bravo stefi za Makera. Jel uzeo DD?

 

Kako ide kod tebe? Jel se spremas za povratak u elitu?

 

Falio mu koji minut do DD-a. 😕

 

Ide, gura se za sad dobro, samo da mi trade deadline ili povrede ne sjebu ekipu i biće valjda sve ok do kraja. 

 

Kako ide tebi i delgiju? Je l se spremate za finale? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem, razbijamo. Sabaz uzeo TD sinoc, na pragu smo Flawless victory-ja. Bukvalno smo uradili Brutality svome protivniku. Niotkuda smo usli u top 4 a svi nas i dalje potcenjuju i gledaaju kao uinijevu filijalu. Mozda je tako i bolje... 

 

Ovamo se Procena penzionise pa smo resili tebe da uguramo u Premijer ligu. Ako smo mogli zvekija  zasto ne bi mogli i tebe, tako da ne moras mnogo da zapinjes ovde. Samo spremi kintu na leto i to je to 🙂 ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, maXa88 said:

Pravo da ti kazem, razbijamo. Sabaz uzeo TD sinoc, na pragu smo Flawless victory-ja. Bukvalno smo uradili Brutality svome protivniku. Niotkuda smo usli u top 4 a svi nas i dalje potcenjuju i gledaaju kao uinijevu filijalu. Mozda je tako i bolje... 

 

Ovamo se Procena penzionise pa smo resili tebe da uguramo u Premijer ligu. Ako smo mogli zvekija  zasto ne bi mogli i tebe, tako da ne moras mnogo da zapinjes ovde. Samo spremi kintu na leto i to je to 🙂 ❤️

 

Boga mi, svaka čast za zaokret koji ste napravili ove sezone, posle lošeg starta odoste u favorite. Nek vas samo gledaju kao uinijevu filijalu, doći će im to glave. 

 

Realno, u pravu si za ulazak u A. Kad može Zveki, što ne bih mogao i ja? Nek me Woočina stavi za co-ownera pa da se uguram i ja jednom elitu. ❤️

 

@Mile1 Krenuo si sa jinxom na vreme. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ipak minimalna pobeda, Lilard doneo trojke i poene. A moglo je i lepse da bude, jedna ukradena manje samo, off skokovi nereseno i bacanja izgubih za 0.004. Lilard omasio dva sinoc, jedno vise da je dao uzeo bih i tu kategoriju. No dobro, nije lose s obzirom da sam pobedio posle tipa 100 vezanih poraza 😄 cestitke Realni na borbi.

 

Raduje sto je Lilard usao u strasnu formu, Towns trpa samo da pocne da skace ponovo i bice super, Leri Nens oziveo, tako da ima pozitivnih stvari. Uskoro ce i Japanac da se vrati, pu pu. Bice borba za playoff do kraja, opstanak verujem da nece biti problem ipak 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

kao on ćeš i proći

 

samo neće biti Melisandre

 

Ja sam upravo vaskrsao sa pobedom posle niza poraza. Tako da sad ostaje samo ovo:

 

jondanny.gif

 

Bas kao i John, moram za dobrobit B lige. Takav komesar se jednom radja, ne smemo da rizikujemo da odes u A ligu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nezasluzen trijumf protiv Mileta,on bez CJ,Adamsa celu nedelju,plus KP se tek vratio posle povrede i steka se.

 

Da opstanemo,umro brada,mada nije to toliko lose,raspadao se u zadnje vreme,gora stvar je raspad Laverta.

 

Naravno,5 sezonu zaredom imam igraca iz top3 pika na IR do keaja sezone.

Edited by Bobby Axelrod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...