Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

9 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 El si dropovao prevaru koja se odaziva na Justise? Ili cekas ko ja ovog specijalistu da vidi sta mu je

 

Nisam jebemgauusta on i Mo Wagner su me sahranili....ali koliki je bol u kurcu te javnosti oko Wizardsa prvu nedelju mu je stajalo da je zdrav, a posle jedno 2 nedelje DTD su stavili kao da je ipak teže 

Edited by oɹəd™
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam sto samo kukam, ali malo mi bude lakse :classic_biggrin: dakle, dodat i Rondo na listu povredjenih od sinoc, aii ajde, to sam ocekivao. Ali juce gledam koga da ubacim sa FA, stanem kod Okafora, reko to je to Fejvors je valjda out, udjem u Okafora (no homo), vidim igrao samo 14 min iako je Fejvors bio out, pomislim kako nisam siguran da je Fejvors out, reko mrzi me da proveravam sad, mozda cu posle, mozda necu i ne pokupim Okafora. Epilog - 25, 14, 5 i 3 blokade :classic_blink: I za kraj, da mi zabiberi, Bjeiica poludi nocas...

 

Edit: I Lilard stane na ass do DD, jer sto da ne 😄 

Edited by vladaboss90
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

Ja se izvinjavam sto samo kukam, ali malo mi bude lakse :classic_biggrin: dakle, dodat i Rondo na listu povredjenih od sinoc, aii ajde, to sam ocekivao. Ali juce gledam koga da ubacim sa FA, stanem kod Okafora, reko to je to Fejvors je valjda out, udjem u Okafora (no homo), vidim igrao samo 14 min iako je Fejvors bio out, pomislim kako nisam siguran da je Fejvors out, reko mrzi me da proveravam sad, mozda cu posle, mozda necu i ne pokupim Okafora. Epilog - 25, 14, 5 i 3 blokade :classic_blink: I za kraj, da mi zabiberi, Bjeiica poludi nocas...

 

Edit: I Lilard stane na ass do DD, jer sto da ne 😄 

 

Samo kukaj ja te razumem..
Fino ubije volju za igranjem takva situacija...
Ti se drzis, mozda i ispadnes (a? reverse jinx. cisto da shebemo Grofa)
 

 

Lonzicu dati TD tamo o Sv. Trifuna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...