Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

F'kin Chicago i njihove rotacije pod kosem, pokupim Korneta za prosli mec oni mu daju 10 min, a juce 25 i decko pokida. Morao sam sad da iskoristim poslednju izmenju u nedelji na njega sinoc, cisto da vidim hoce li to da se nastavi. A tek sto Rondo nije mogao da se dovuce do TD sad kad mi svaka kategorija znaci, to je tek shiiit. 

Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2020 at 1:38 PM, vladaboss90 said:

Grofe, crni Grofe, sta mi pocini :krstipd4: Moja Out ekipa bi lagano istamburala moje aktivne igrace :classic_biggrin: Towns, Jrue, WCJ, Hachimura i Larry Nance...Vrlo je moguce da prvi put ovde propustim PO i to bas kad sam imao prvog pika :18:

Ne boj se Vlado, na muci se poznaju junaci. Daleko si od toga da ne izboris PO, uskoro ce ti se vratiti igraci.

Link to comment
Share on other sites

Ocekivan egal sa realnim cele nedelje, takav i rezultat na kraju. Prosecan duel.

 

Jeste da kod Toronta nikad ne mozes da znas kad ce se igraci vratiti, ali ovako brz povratak Siakama je bas neocekivan, mnogo sam se zajebao sto sam trejdovao + se Napier raspao potpuno tacno od kad je trejdovan.

 

Link to comment
Share on other sites

Evo @djole sad sam malo pogledao sta mi sledi protiv tebe. Ukratko, ukoliko mi Sabonis ostane u autu, najebao sam posto cu da izgubim i 'moje' skakacke kategorije, one kojima jos mogu da se nadam su fg%,ft% i to, ostatak lagano gubim. Best case bi mi bio pobeda 7-5.

 

Bitno je pregurati ovu i sledecu nedelju nekako, cilj mi je da ostanem u TOP4 sto sada bas i ne izgleda kao realan poduhvat.

Link to comment
Share on other sites

Na nivou sezone, tu smo po skokovima, ja malo više off, ti malo više def. Tebi je falio Ayton, meni Collins tako da mu dođe na isto.

 

Jedino računam na trojke i asistencije, i ne računam na ppm, ostalo ćemo videti.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

Ok, i poeni zbirno su tvoji svakako, tu sam prilicno los.

Mene je totalno ukanalila povreda Isaaca (koga razmisljam i da dropujem), prakticno ostajem bez sansi u stl-blk kategorijama. Nadam se da ce bar Oladipo da doprinosi u stl kad se vrati, inace necu imati dovoljno winnable kategorija.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:

Ok, i poeni zbirno su tvoji svakako, tu sam prilicno los.

Mene je totalno ukanalila povreda Isaaca (koga razmisljam i da dropujem), prakticno ostajem bez sansi u stl-blk kategorijama. Nadam se da ce bar Oladipo da doprinosi u stl kad se vrati, inace necu imati dovoljno winnable kategorija.

 

Pa dropni ga, men' s' chini da ga nema do kraja ili makar 25+ tekmi

 

ispravka: Sezona

Edited by Squabbit
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, stefan81888 said:

Miki, čestitke na borbi, moji baš imali dobru nedelju pa je meč rešen dosta rano i ubedljivo. 

 

Srećno u nastavku.  🙂

Ma kakva borba, znalo se od 1 dana da ce biti jebeno tj koja razlika. Totalno nezanimljiv duel.

 

Svaka cast, samo cepaj dalje u istom stilu

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...