Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

58 minutes ago, Miki28 said:

Opaa sad sa Stefijem, bice jebeno.

Brutalnu ekipu ima ali vidjecemo.

 

 

Besan sam na tebe jer mi nisi odgovorio na PM za Butlera. 😛

 

Videćemo, nisam proveravao skoro ništa oko duela, ne potcenjujem nikoga i dajem sve od sebe. 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Drakaris said:

Ne boj se Vlado, sledece kolo protiv mene igra. Igrace on 100%

 

Ajde da vidimo i to 😄 Inace, jos jedan minimalan poraz, ali kako je islo mora da budem zadovoljan opet. Bez Townsa i Japanca, plus i Leri Nens ode u Out, mada kako je igrao nije velika greota. Svi sporedni igraci mi se ozbiljno raspadaju - Nens, Rondo, Metjuz, Forbs, od ostalih se nista ni ne ocekuje. Mene samo moze da spasi trejd Lava zbog Nensa i nadam se Dramonda posto sam pokupio ovog Dumbiju zato, a deluje da moze da bude koristan ako dobije minutazu. Bice grcevita borba za PO...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Ajde da vidimo i to 😄 Inace, jos jedan minimalan poraz, ali kako je islo mora da budem zadovoljan opet. Bez Townsa i Japanca, plus i Leri Nens ode u Out, mada kako je igrao nije velika greota. Svi sporedni igraci mi se ozbiljno raspadaju - Nens, Rondo, Metjuz, Forbs, od ostalih se nista ni ne ocekuje. Mene samo moze da spasi trejd Lava zbog Nensa i nadam se Dramonda posto sam pokupio ovog Dumbiju zato, a deluje da moze da bude koristan ako dobije minutazu. Bice grcevita borba za PO...

A ja sam protiv tebe igrao? Bas nezanimljiv duel, mnogo odsustva sa obje strane

Link to comment
Share on other sites

Moguće da sam preplatio Pascala, naročito ako Napier nastavi ovako da igra, ali videćemo. 

 

Ja sam zainteresovan za još neki trejd, jer nemam vremena da ulazim često ovde. 

Zanima me pre svega neki igrač sa SF oznakom. 

Ne mora da bude top kvalitet, može i nešto srednjeg, samo je važno da mu prednost budu ili trojke ili defanziva. 

 

Takođe, ako ima ponuda za moje igrače, slobodno pošaljite. 

Dostupni su svi sem Siakama i Allena. 

Za Obrvu može neki top 10 igrač isključivo, ako je glava za glavu, ili 2 top 40 igrača, ako je 2 za 2 trejd. 

Ovo top 40 ne mora da bude nužno sa neke liste ili ratera, već tu upadaju ili vodeći igrači svojih timova sa 20-ak ili više poena + ostalo ili oni koji su stalna DD pretnja. 

Bezveznjaci stop! 😄

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Realni na pobjedi!  Iskreno ne znam kako sam izgubio ovaj duel. Sinoc prije nego sto sam legao gledam rezultate, vodim 8-5, ubjedljivo u svakoj kategoriji osim u trojkama. Racunam da me mozes prestici u trojkama jer imas vise igraca, ali opet to je 7-6 za mene. Jutros se budim i vidim da je 7-6 za tebe, 11 ukradenih i presisa me na kraju.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Kada bi ove moje shakale gledali kao 1 igracha to mu dodje na:

27m/g
11.2ppg
1.1 3p
3.4 a/g
1 s/g
.7 b/g
45% fg
9 fga
76.2% ft%
5.3 reb
1.5 to/g

Fakticki trebao bi da menjam ime ekipe u Troglava azdaja a.k.a. Marcus Smart/Jae Crowder/Al Horford...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vladaboss90 said:

Grofe, crni Grofe, sta mi pocini :krstipd4: Moja Out ekipa bi lagano istamburala moje aktivne igrace :classic_biggrin: Towns, Jrue, WCJ, Hachimura i Larry Nance...Vrlo je moguce da prvi put ovde propustim PO i to bas kad sam imao prvog pika :18:

 

 

Vala bas te "unkazio"... Ne pomaze ni sto se Por raspada...
ne mogu da kenjam mene bas sere (divna analogija) ove godine, povrede isaak-a i Embida mi mogu pomoci u ove 2-5 nedeljea...

Ozbiljna sorka ovo kolo sa Loco Sindikatom... Nijanse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...