Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

NBK, čestitke na sjajnom duelu. Baš je bilo ludo, imao sam 8 igrača sinoć i oni choukovali pa izgubih STL za 2, Jokić nije uzeo DD sinoć a imao 6 skokova u trećoj a 70 T0 mislim da nikad nisam imao. S druge strane, imao sam sreću da Janis stane na ast od TDa pa i to ostade nerešeno, moji ludaci kupili 55 blokada a DREB sam dobio 203-184, ludilo. Dao si 500+ poena na ogroman PPM, bravo. I FG% je sinoć bio blizu. Obojica smo imali povrede. 

 

Čestitke još jednom, kao što rekoh pre duela, jedna od najboljih ekipa u ligi, favorit si za osvajanje. 

 

Srećno u nastavku i vidimo se u PO.. Ako može što kasnije.  😉

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lord_slawe_ said:

Potpuno neocekivan trijumf vs @realno *w, ni sam ne znam kako sam preziveo LBJ+George+Dinvidie MVP decembra kombinaciju. Opasan tim i jedan od glavnih kandidata za prolaz u A.

 

Nastavlja se potera za play-off mestom

 

LBJ 2 tekme samo, PG i Dinvidi u suštini donose poene i ppm koji sam i dobio.

 

Jbg, u dve kategorije "season low" brojke i to je to. Posebno su mi fascinantni bili ti DDovi, tipa 8-9 "devetki" sam imao. 

 

Nema veze, tebi čestitke, idemo dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stefan81888 said:

NBK, čestitke na sjajnom duelu. Baš je bilo ludo, imao sam 8 igrača sinoć i oni choukovali pa izgubih STL za 2, Jokić nije uzeo DD sinoć a imao 6 skokova u trećoj a 70 T0 mislim da nikad nisam imao. S druge strane, imao sam sreću da Janis stane na ast od TDa pa i to ostade nerešeno, moji ludaci kupili 55 blokada a DREB sam dobio 203-184, ludilo. Dao si 500+ poena na ogroman PPM, bravo. I FG% je sinoć bio blizu. Obojica smo imali povrede. 

 

Čestitke još jednom, kao što rekoh pre duela, jedna od najboljih ekipa u ligi, favorit si za osvajanje. 

 

Srećno u nastavku i vidimo se u PO.. Ako može što kasnije.  😉

 

cestitke. na kraju tako blizu a tako daleko i brown stao na skok od dd.

 

ceracemo se jos :mad:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, lord_slawe_ said:

Cestitke Djole, cele nedelje dominantno do ubedljivog rezultata.

 

Mnogo sam los, ovo je nekako bas appropriate da zavrsavam godinu potucen do kolena.

 

Srecna nova godina svima btw, zivi iz zdravi bili!

 

Daj bre čoveče, istripova me najstrašnije, morao sam da proverim datum na telefonu, da vidim da nisam doživeo onaj "gubitak vremena" k'o u filmovima, pa da sam preskočio cela 2 dana u trenu. 😁

Još neki klinci tu rokaju petarde, k'o da je doček. 😂

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Djole, cele nedelje dominantno do ubedljivog rezultata.
 
Mnogo sam los, ovo je nekako bas appropriate da zavrsavam godinu potucen do kolena.
 
Srecna nova godina svima btw, zivi iz zdravi bili!
E sad mogu da prihvatim čestitke :D

Ovako je mene Mile nagrdio prošle nedelje, morao sam ja nekom da vratim :D

Srećno u nastavku!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...