Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

" userid="544"]
Ekipa mi nije ni za kurac, tačno sam znao čim su svi počeli da hvale tako je bilo i pre dve sezone...znači ključ je da se okupi hejt ekipa kao prošle sezone i iz prikrajka da se šunja kao marko simonović
Pa ne može biti ni za k, kad si bez Karija, Hejvorda i Vinsloa.

Doduše nisam siguran što držiš ovog bezveznjaka Bazleya.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mile1 said:

na kraju nereseno sa vladom.Da me je neko pitao pre pocetka duela potpisao bi ovaj rezultat.A sada vidim da su ovi moji mogli vise mogao sam makar da izvucem 7-5-1

 

Cestitke, iskreno sam ocekivao pobedu, tvoji su me neprijatno iznenadili 😄

 

Sad protiv Slaveta, rekao bih da ima bolji raspored. Meni glavni igraci svi po 3 meca, njemu po 4. No, idemo na pobedu naravno i da vidimo hoce li Looney da ozivi i moze li ista da pomogne.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, oɹəd™ said:


Ekipa mi nije ni za kurac, tačno sam znao čim su svi počeli da hvale tako je bilo i pre dve sezone...znači ključ je da se okupi hejt ekipa kao prošle sezone i iz prikrajka da se šunja kao marko simonović

 

Previsok rezultat, prokenjalo me jako, iako igram sa rezervnim backcourtom i bez pr(a)vog centra, nisi zaslužio ovakav debakl sigurno. Srećno u nastavku sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vladaboss90 said:

 

Cestitke, iskreno sam ocekivao pobedu, tvoji su me neprijatno iznenadili 😄

 

Sad protiv Slaveta, rekao bih da ima bolji raspored. Meni glavni igraci svi po 3 meca, njemu po 4. No, idemo na pobedu naravno i da vidimo hoce li Looney da ozivi i moze li ista da pomogne.

 

Imam mozda bolji raspored, medjutim za sada su Gobert i Barrett DTD, dok je tvojim prvim pikovima Lillardu i Townsu dosta i po 3 meca nedeljno da iznesu svaki average tim do pobede - a ti imas daleko bolji od average ostatak tima. Tako da ukoliko ti pruzim run for the money ovde ja bih bio prezadovoljan.

 

Cestitke tRushu, na kraju je ispao prilicno neizvestan duel koji je mogao i da ode na njegovu vodenicu obzirom kako se kod mene pocela paliti DTD lampica.

Edited by lord_slawe_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

kakav duel @next i mene. mislim da bi obojica pobedili 90% ekipa ove nedelje. vrlo lako je mogao i pobediti.

 

neverovatno koliko me jebe raspored ove godine ;D  samo meni moze da se desi tako nesto.

 

Dobro smo se sibali. xD

 

Bas neizvestan duel, nijanse su odlucivale. Svaka cast i cestitke na pobedi! 🙂

Nadam se da cu se malo stabilizovati i naci vise vremena za pracenje. Da se uguram nekako u plejof pa da opalimo revans.

Edited by next
Link to comment
Share on other sites

On 11/22/2019 at 10:50 AM, stefan81888 said:

@realno *w baš ti se ne ubacuju igrači. 😄

 

Melo&Skal moj dinamic duo. ❤️

 

haha, nisam ni skontao Mura... kakav amater

 

Ali na kraju, ništa nisam izgubio sa ta 3 neubačena igrača. Poene, trojke i PPM dobio, ukradene bi izgubio i sa time, doduše baš tesno.

 

 

Sve u svemu, dobar duel, realantm rezultat. Zadovoljan sam, idem dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma drzim ga i ja dok ga drze Blazersi, suteve ima i to su sve otvoreni za 3 cak mu i daju lopte na postu

 

Da, da, ok je ovo za sad, što kažeš ima šuteve a beleži solidan broj poena, skokova i trojki, samo da upristoji procente i biće sasvim solidan pickup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Squabbit hvala na cestitkama, rekoh ti odmah na pocetku nedelje da nece biti bas kvalitetan duel ali mi je drago sto sam izvukao bitnu pobedu. Srecno u nastavku, naravno.

 

@Shunsuke Nakamura protiv tebe nemam opravdanja, da vidimo ko se bolji snalazi bez pika prve runde i prvog centra. Jos jedna nedelja gde nemam igrace u utorak i cetvrtak.

Edit: Doduse nemas ni ti

Edited by Manu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...