Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

1 hour ago, stefan81888 said:

The Blazers have lost seven of their last nine games, and their frontcourt has been decimated by injuries. Thus, they took a flier on Anthony, who hasn't set foot on an NBA court in over a year. Once he's fully in shape and up to speed, Melo will likely see consistent minutes as part of the Blazer's rotation at forward.

https://twitter.com/DanSheldon620/status/1196806591443374081?s=20

 

 

 

Mora navijamo za Blazerse na zapadu, ako izduvaju brzo ce ga cutuju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Squabbit said:

3ica.
2ica prasinari 😉

Sent from my SM-G965U using Tapatalk
 

 

Znas da nisam gledao, mislio sam da sigurno imas vise igraca. Utorak i cetvrtak ce nam biti klasicni cripple fightovi.

 

Inace javna pohvala za Danuela Housea, ultra koristan batica, samo da je ziv i zdrav.

Link to comment
Share on other sites

Vala bas. Gledam juce sve blowout, indy cela pokida sem turnera. Malo me povadio rampama

 

Danas 3ica manji od rvog littla. Draymon mi je opasan kiks. Jbg kockao se i stativa

 

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

 

 

Edi:

Tako je to kad mi udjes u igrace, useru se kao grlice.. sva 3ica o kojima prichasmo upadoshe u kanal

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pogledajte moju ekipu, radio bih neki trejd, ako ima neko zainteresovan. 

Dostupni su svi, čak i Obrva, ali on bi mogao isključivo za igrača istog ranga ili u nekom blokbaster trejdu. 

 

Takođe, ko ima da nudi nešto od svojih igrača, neka slobodno pošalje u poruci, a ja ću odgovoriti kad stignem da pročitam. 

Pošto ne vidim više onu trejd blok opciju, gde su se postavljali igrači nekada. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Veverice veceras je solidno vece da se odgleda NBA i isprati nas duel, ocekujem da prsti na sve strane

 

Uh uh bice zlo i naopako. JRich ne igra uusta ga bangava...
Bolje da sam na posao krenuo uberom da mogu da pratim rezultate. Sve pocinje u 4 po mom vremenu...

Sta znaaaam. Nista ne znaaaaam..
 

Ti imas brda ovih Pistons krsheva koji biju k'o blesavi. Ja imam proverene njushke koje choke-uju  na redovnoj bazi.  Nadam se da cu da ti otmem hustle stats, poene i 3ke. Dosta mi je...

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Squabbit said:

 

Uh uh bice zlo i naopako. JRich ne igra uusta ga bangava...
Bolje da sam na posao krenuo uberom da mogu da pratim rezultate. Sve pocinje u 4 po mom vremenu...

Sta znaaaam. Nista ne znaaaaam..
 

Ti imas brda ovih Pistons krsheva koji biju k'o blesavi. Ja imam proverene njushke koje choke-uju  na redovnoj bazi.  Nadam se da cu da ti otmem hustle stats, poene i 3ke. Dosta mi je...

 

 

Mogu ti reci da sam gledao par meceva Detroita i ova moja trojica su sigurno bolji igraci od mnogih fantazi dominatora iz ekipa koje su na slicnom nivou. Kennard je bas napredovao, ne pricam fantasy-wise. Ova moja trojica jedini valjaju tu necemu uz Drummonda, Blake je tek sad zaigrao.

 

Elem, ako nista drugo, bar ti je Draymond questionable kad vec JRich ne igra : S 

Link to comment
Share on other sites

Quest.. moj q
Eno i.on u autu.. uhhhh tezak je zivot fantazera


Kennard je carino. Ja ga pratio prosle. Bas dobar igrac. Jbs fantaxi


Jeziv mi je tim. Fg 25% celo kolo protiv tebe.
Mislim svesno ssm ja radio to samo nisa se nadao bas 30% :)

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...