Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Squabbit said:

@Manu

Bachih pogled..
Ovako preliminarno ti imas 4 kat ja 3, za resto cemo se kidati (ne racunam TD uopste 🙂

 

Dobri moj squabbite nemam ja nista dok mi izlecu ovi DTD svaki dan. Da mi ostanu zivi svi i da se vrati Lamb do kraja nedelje i vec je dosta, o kategorijama razmisljam nakon toga.

Link to comment
Share on other sites

Jedan interesantan podatak - 4ti sam u ligi po broju DD-ova, a u dosadasnja 4 kola samo sam jednom uzeo tu kategoriju...

 

Dosad su protiv mene DD ostvarivali D'Andre Bembri, Troy Brown Jr., Moritz Wagner i Crhis Boucher. Ajde Gej, Tucker i Jackson Jr. i nekako da se svare, ali ovo ostalo...

 

To samo meni moze da se desi...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, next said:

Ionako ta lazna kategorija DD treba da se izbaci, pogotovo sto imamo i duplirane skokove. Ostali smo u proslom veku sa svim tim.

 

Ne znam, meni se DD svidja, ne mora samo sa skokovima da bude. Bolje je da se skokovi spoje u jednu kategoriju da se smanji uticaj visokih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vladaboss90 said:

Jedan interesantan podatak - 4ti sam u ligi po broju DD-ova, a u dosadasnja 4 kola samo sam jednom uzeo tu kategoriju...

 

Dosad su protiv mene DD ostvarivali D'Andre Bembri, Troy Brown Jr., Moritz Wagner i Crhis Boucher. Ajde Gej, Tucker i Jackson Jr. i nekako da se svare, ali ovo ostalo...

 

To samo meni moze da se desi...

 

Know you now, young padawan:reading::default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

The Blazers have lost seven of their last nine games, and their frontcourt has been decimated by injuries. Thus, they took a flier on Anthony, who hasn't set foot on an NBA court in over a year. Once he's fully in shape and up to speed, Melo will likely see consistent minutes as part of the Blazer's rotation at forward.

https://twitter.com/DanSheldon620/status/1196806591443374081?s=20

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Manu said:

 

Dobri moj squabbite nemam ja nista dok mi izlecu ovi DTD svaki dan. Da mi ostanu zivi svi i da se vrati Lamb do kraja nedelje i vec je dosta, o kategorijama razmisljam nakon toga.

 

Piiih si video sinoc. Ja kao prstom u vnogo da sam birao. SVI do 1 se raspali. FG% 20% na 6 igraca.. Jezivo, mada ovo je 1/5 utakmica ove nedelje,trebalo bi da se mogu jos izvuci..
Tezak ponedeljnik bejashe

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Squabbit said:

 

Piiih si video sinoc. Ja kao prstom u vnogo da sam birao. SVI do 1 se raspali. FG% 20% na 6 igraca.. Jezivo, mada ovo je 1/5 utakmica ove nedelje,trebalo bi da se mogu jos izvuci..
Tezak ponedeljnik bejashe

 

Opusteno, zato veceras saljes celu cetu na jednog Littlea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...