Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Uzese Perini DD na kraju, neverovatno 😄 Holiday ostao na ass od DD, a opet je bio i blizu TD, jos dva skoka uz tu jednu ass su falili. Anyway, cestitke na borbi Pero, s obzirom na situaciju sa povredama i ove 3 kategorije sto si uzeo su dobar rezultat.

A sad protiv Mileta, ocekujem dobru borbu i naravno novu pobedu 😛

Link to comment
Share on other sites

Ako bi bile brojke iz prethodne nedelje 6-5-2 za tebe, plus je Jokić igrao baš slabo.

 

U skokovima i blokadama se ne pitam, jurim ove "napadačke" kategorije. 

 

edit: prva full nedelja za PGa. Čeka se i buđenje Markanena.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

@lord_slawe_ cestitke, jedna korektna nedelja sa tvoje strane je bila dovoljna da razbijes moju povredama osakacenu ekipu ove nedelje. Ni 3.5 kategorija nisu losi kada mozes da rotiras 8 igraca od cega su pola FA.

 

Da, imao si dosta odsutnih a moji su za promeni imali korektan FG i PPM, valjda prvi put od pocetka sezone.

 

Puno srece u nastavku, gg wp

 

Farmeri se okrecu novom izazovu i borbi protiv trenutnog fenjerasa tRasha ali po imenima dosta dobre ekipe koja svakako zasluzuje bolji plasman nego sto je trenutno slucaj.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

@Squabbit

 

Dobra tuca, nijanse su odlucivale. 

 

Ne da je bila tucha nego shorka par exelans.

3ke za 1, BLK za 1 poeni za 3 sve za mene.
Imao sam srece da se iznivelishu povrede, poslednji dan meni se SVI raspali, tvoji svi pokidali. No to je bilo dovoljno samo za minim pobedu.

Ja mashem repom. Cestitke i kapa dole.

Sada nek se spremi @Manu
Mislim, nek' se spremi da ce da mi uzme bar 5 komada

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, vladaboss90 said:

Uzese Perini DD na kraju, neverovatno 😄 Holiday ostao na ass od DD, a opet je bio i blizu TD, jos dva skoka uz tu jednu ass su falili. Anyway, cestitke na borbi Pero, s obzirom na situaciju sa povredama i ove 3 kategorije sto si uzeo su dobar rezultat.

A sad protiv Mileta, ocekujem dobru borbu i naravno novu pobedu 😛

Lagano me resavas.Kada nisam dobio Trasha onda necu nikog do kraja dobiti.Ostaje mi samo da se potrduim da izgubim sto manje do kraja

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

"There’s also load management around practice, shootarounds, schedule, travel … that all plays a factor into it," coach Billy Donovan said. It would be awesome to see even more teams go this route, and count Chris Paul as a player who is a fan of this move because he was able to play 39 minutes against the 76ers on Friday with a season-high 27 points. "They let me hoop today," Paul said. "They let me loose today." OKC has managed CP3's workload so far with 30.3 per game instead of sitting him out entire games, but it will be interesting to see how they handle this back-to-back in Los Angeles on Monday and Tuesday.

https://theathletic.com/1385598/2019/11/18/for-the-thunder-load-management-not-just-about-the-games/?source=rss

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...