Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

@LayupFromTheMidget 

 

Kako bi poredjao ove potencijalne TD? Doncic siguran iskorak u 2. godini. Simmons ce prodisati odlaskom Butlera. J Rich je coskaros, a Horford nije veliki potrosac. Nisu pojacanja koja ce mu smetati. Russ-a sigurno ocekuje pad pored Hardena, a i godine stizu.

 

Meni je to sve jako blizu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jokic-Ben-Doncic-Bron za Td-ove. Mislim da ce biti borba tu za razliku od prethodnih godine gde je rasel imao po 40 tdova. Ove godine ono max 15 vidim.
Oko Rasela se ja i drugar macujemo ja sam ga spustio na 36/7 mesto. On ga hoce rana 2 .

Ova predsezona je bila grozna za Russa, ali ne verujem da ce pad biti ogroman. Lovice on i tamo def skokove, pustice mu to Harden i Kapela, da ga ukljuce, a ast ce imati bar 8-9 u proseku. Houston igra na vise poseda od OKC, a maksimalno ce razdvajati minute njemu i Hardenu. Nikada nece zajedno biti na klupi. 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Vestbruk ce da dobije raspored minutaze CP3. Sto znaci da ce Rasel, posle 5-6 minuta napolje, a Harden ostaje do kraja cetvrtine i onda Rasel preuzima palicu na pocetku druge cetvrtine. Takodje ce da igra dosta manje u tandemu sa Kapelom. 

Tako da ce Vestbruk i dalje biti u nekoj meri statisticka masina. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Vestbruk ce da dobije raspored minutaze CP3. Sto znaci da ce Rasel, posle 5-6 minuta napolje, a Harden ostaje do kraja cetvrtine i onda Rasel preuzima palicu na pocetku druge cetvrtine. Takodje ce da igra dosta manje u tandemu sa Kapelom. 

Tako da ce Vestbruk i dalje biti u nekoj meri statisticka masina. 

Upravo. Nije ni CP imao lose brojke kad je bio zdrav.

Link to comment
Share on other sites

Osim sto ce interes kluba da bude da pobedjuje a ne kao u OKC da ovaj budzi TD.
Sreca njegova pa Houston  nema sirinu pa im 2 C bagavi Chandler pa mozda uzme par skokova dok je Kapela u outu. A kada je Harden na terenu lopta je njegova.
Dosta zavisi od suta za 3 Rasela, ako to podigne moze da digne poene i to opasno, imace otvorene suteve all day

.@Wook za Bena i LUku vec nedeljama pricam da su ~10 mesta, 2 pika gore dole.
Imaju taj Td upside stoDD drva u tom okrugu. nemaju.

Edited by LayupFromTheMidget
/
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Dal Vucevic moze da ponovi proslogodisnju sezonu ?

Bice dobar, ali ne kao prosle sezone. Samo iz razloga sto Bamba igra odlicno, a i nabacio je sut za 3. Nece to biti drasticna razlika, ali Bamba ce mu uzeti sigurno 3-4 minuta u odnosu na proslu godinu.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Spremio ga, spremio.

 

   Maxa mi se ne javlja, ko zna da l ce biti prisutan na draftu. U svakom slucaju, ja imam neke svoje ideje, svakako da ce morati da se dosta kopa po FA i koriguje tokom sezone. Faktori povreda, srece i svega bice ove godine nikad izrazeniji, bitno je samo ne izginuti previse u prvim rundama, ne naleteti na odredjene mine nego uzeto upotrebljive igrace.

 

 

    Bice ovo luda sezona. I u fantazi i nba smislu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...