Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

6 minutes ago, Manu said:

Ja necu biti prisutan za draft, najranije cu se u 11 pojaviti tako da i moj glas ide za 60s, manje rundi cu propustiti

Taman da ako me u prvom kolu dobije autopick tim da platim nekom indijskom hakeru da izbriše ligu. 

Edited by oɹəd™
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oɹəd™ said:

Taman da ako me u prvom kolu dobije autopick tim da platim nekom indijskom hakeru da izbriše ligu. 

 

Nemam pojma, videcu da sredim draft order kako hocu za prvih 5 rundi recimo, samo da mi ne izabere 5 bekova mada i za to ima leka

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, djole said:

Što se tiče vremena za pikove... ukoliko su nešto promenili ove sezone pa bude bilo moguće u draft sobi podesiti 45s, onda će biti toliko.

 

Ukoliko ne bude bilo moguće, biće 30s, osim ako sada skupite 11 glasova za 60s. Samo se nadam da shvatate da taj draft teoretski može da traje preko 4 sata.

 

So what? To je neki problem? Ako jeste, onda nisi ti za ovo...

 

EDIT: 60!!!

Edited by RatzenStadt
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, djole said:

Što se tiče vremena za pikove... ukoliko su nešto promenili ove sezone pa bude bilo moguće u draft sobi podesiti 45s, onda će biti toliko.

 

Ukoliko ne bude bilo moguće, biće 30s, osim ako sada skupite 11 glasova za 60s. Samo se nadam da shvatate da taj draft teoretski može da traje preko 4 sata.

 

draft od 45 sekundi po piku je uvek trajao oko 2 sata (15ak minuta gore-dole), tako da dodatnih 15sec nema šanse da u totalu bude dodatnih sat&po ili dva. pogotovo što ne verujem da će biti više od dve-tri runde u kojima će svaki drafter imati biranje koje je blizu minuti.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

U B ligi ce biti i nekoliko autopikova, kao i svake sezone. 

 

Izadjite malo Manuu u susret, pomerite draft za 22:30, a on malo da se iscima ranije. Ceka se uvodnih pet minuta za draft i za 25 minuta ce otici prve tri runde. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

U B ligi ce biti i nekoliko autopikova, kao i svake sezone. 

 

Izadjite malo Manuu u susret, pomerite draft za 22:30, a on malo da se iscima ranije. Ceka se uvodnih pet minuta za draft i za 25 minuta ce otici prve tri runde. 

 

Ne ne, uvek treba draft u A i B da bude u isto vreme, nema pomeranja. Mozda i nadjem nekoga da me zameni, mada ne bih to rado cinio posto sa svim tim ljudima igram privatnu ligu koja mi je iskreno bitnija, a onda bii mi videli listu igraca :lol_2:

 

Rekoh, podesicu listu kako zelim, sve ce kasnije moci da se koriguje kroz trejdove, fa itd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...