Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

17 minutes ago, marejosip said:

Kreirao je ligu, samo još da ljudi uđu konačno, 7 nas je za sada. 

 

Onda imate jedan mini problem jer kreator lige ne može da napusti istu 😄 

 

Tako da postoji opcija da pređe kod nekoga u ekipu i vodi se kao co-owner i ne radi ništa (tako je sa Miškom u ovoj ligi) ili da ti napraviš novu ligu i da se pošalju nove pozivnice. S obzirom da nisu svi ušli, možda i nije toliki problem da uradiš ovo drugo.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, djole said:

 

Onda imate jedan mini problem jer kreator lige ne može da napusti istu 😄 

 

Tako da postoji opcija da pređe kod nekoga u ekipu i vodi se kao co-owner i ne radi ništa (tako je sa Miškom u ovoj ligi) ili da ti napraviš novu ligu i da se pošalju nove pozivnice. S obzirom da nisu svi ušli, možda i nije toliki problem da uradiš ovo drugo.

Meni je svejedno, nek @Bobby Axelrododluči. Možda je bolje da bude co-owner sa nekim, jer ljudi kilave pri ulasku i u ovu ligu, plus ima nekog iskustva igranja i podešavanja svega, ali ako mu je cimanje odradiću ja to opet, nije problem. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djole said:

Otkad je promenjen sajt, nije više moguće u draft sobi podesiti 45s, već samo 30 ili 60. 

 

Si siguran, zar to nije bilo moguce podesiti na 45 tek kad draft bude live? A mislim da je u tom slucaju 60 sek ipak bolja varijanta, retko ce se desavati da neko iskoristi svih 60, a sa 30 moze da zafali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde konstantno moraju iste teme da se pretresaju :classic_biggrin:

 

Da, siguran sam da je tako bilo prošle godine. Uvek je pre drafta bilo moguće staviti 30 ili 60, dok je u draft sobi, dakle kada je draft već live, bilo moguće staviti 45s. Od prošle sezone to nije bilo moguće uraditi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče vremena za pikove... ukoliko su nešto promenili ove sezone pa bude bilo moguće u draft sobi podesiti 45s, onda će biti toliko.

 

Ukoliko ne bude bilo moguće, biće 30s, osim ako sada skupite 11 glasova za 60s. Samo se nadam da shvatate da taj draft teoretski može da traje preko 4 sata.

Edited by djole
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, djole said:

Što se tiče vremena za pikove... ukoliko su nešto promenili ove sezone pa bude bilo moguće u draft sobi podesiti 45s, onda će biti toliko.

 

Ukoliko ne bude bilo moguće, biće 30s, osim ako sada skupite 11 glasova za 60s. Samo se nadam da shvatate da taj draft teoretski može da traje preko 4 sata.

 

Tacno 4 je max, teoretski 🙂 kako god, moze da se menja ako se skupe ljudi, to je ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...