Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2019/2020


djole

Recommended Posts

Pa da počnemo sa prijavama. Napustili su nas Brogdon i Zumbul, Grof, Madjija i Lavrnjin drugar. Dolaze nam Manu, Ratzen, next i Gaga. Jeste da stiže Gaga, ali eto bar smo se otarasili Grofa i Lavrnjinog drugara SNS-ovca. Za prijavu dakle kvotujte spisak iz posta iznad i precrtajte ime svoje ekipe, ovi što su novi nek upišu ime i precrtaju. Izvolite.

 

 

  1. Hustle and Flow - @Shunsuke Nakamura
  2. tRash Catamounts - @tRash
  3. Team Shone - @Shonewizard
  4. Team Djole - @djole
  5. Sacramento Kings - @Skyglider
  6. Belgrade Big Ballers - @Manu
  7. gggg gggg - @gggggggg
  8. ® Hasta Siempre ® - @Squabbit
  9. Sentivan Farmers - @lord_slawe_
  10. Zee Germans - @vladaboss90
  11. We loose every week - @Mile1
  12. Realni Goes forth - @realno *w
  13. Ranjeni Vuk - @stefan81888
  14. Pero's Trocadero's - @oɹəd™ 
  15. Gotham Luzeri - @Bobby Axelrod
  16. LA Lakers - @Miki28
  17. Loco Syndicate - @RatzenStadt
  18. Atlanta Dovla - @Dovla
  19. Swiss Knives - @Davai Davai
  20. KK Sledeca Sezona -  @next

https://fantasy.espn.com/basketball/league?leagueId=181657

Edited by realno *w
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, greenenvy said:

Ako bude bilo mesta, prijavljujem se. Ako je C liga najniza, onda C liga.

 

7 hours ago, Del Piero said:

takodje

Ovo mu valjda dodje jedna solidna lista za cekanje. Mislim da polako postaje realno da se igra C liga sa 10 timova.

Edited by Død
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lista novih koji žele da igraju:

 

  1.  VladeP - bio na starom forumu nešto kratko, ovde ga nema, ne znam ni da li da ga računamo
  2.  @quad
  3. @bosMan_jr
  4. @Davai Davai
  5. @Igor028
  6. @greenenvy
  7. @Del Piero
  8. @Dovla

 

Dakle, ja vam predlažem da se iscimate malo i da skupite bar 12 ljudi da biste dobili dva mesta za prolaz. Ima ljudi koji prate NBA i dosta pišu na temi, ali ne igraju fantazi, pa eto možete na temi pitati da li ima zainteresovanih.

 

EDIT: Možda prvo pitati ljude koji su već neko vreme tu: tipa @Sector, @SteveFrancis#3(nisam primetio da pika fantazije, ali možda hoće), @Green23, @MrTwister (igrao pre valjda), @OnionKnight (čini mi se da se prijavio pre koju sezonu, ali onda ga nije bilo kad je krenula prozivka), itd.

Edited by djole
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Lista novih koji žele da igraju:

 

  1.  VladeP - bio na starom forumu nešto kratko, ovde ga nema, ne znam ni da li da ga računamo
  2.  @quad
  3. @bosMan_jr
  4. @Davai Davai
  5. @Igor028
  6. @greenenvy
  7. @Del Piero
  8. @Dovla

 

Dakle, ja vam predlažem da se iscimate malo i da skupite bar 12 ljudi da biste dobili dva mesta za prolaz. Ima ljudi koji prate NBA i dosta pišu na temi, ali ne igraju fantazi, pa eto možete na temi pitati da li ima zainteresovanih.

 

EDIT: Možda prvo pitati ljude koji su već neko vreme tu: tipa @Sector, @SteveFrancis#3(nisam primetio da pika fantazije, ali možda hoće), @Green23, @MrTwister (igrao pre valjda), @OnionKnight (čini mi se da se prijavio pre koju sezonu, ali onda ga nije bilo kad je krenula prozivka), itd.

 

VladeP = Dovla

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

Lista novih koji žele da igraju:

 

  1.  VladeP - bio na starom forumu nešto kratko, ovde ga nema, ne znam ni da li da ga računamo
  2.  @quad
  3. @bosMan_jr
  4. @Davai Davai
  5. @Igor028
  6. @greenenvy
  7. @Del Piero
  8. @Dovla

 

Dakle, ja vam predlažem da se iscimate malo i da skupite bar 12 ljudi da biste dobili dva mesta za prolaz. Ima ljudi koji prate NBA i dosta pišu na temi, ali ne igraju fantazi, pa eto možete na temi pitati da li ima zainteresovanih.

 

EDIT: Možda prvo pitati ljude koji su već neko vreme tu: tipa @Sector, @SteveFrancis#3(nisam primetio da pika fantazije, ali možda hoće), @Green23, @MrTwister (igrao pre valjda), @OnionKnight (čini mi se da se prijavio pre koju sezonu, ali onda ga nije bilo kad je krenula prozivka), itd.

@marejosip

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...