Jump to content

Podforumi i Raspored


Recommended Posts

Posto sam ja predlozila da se u jedan topic "udrobe" sve moralne dileme o zivotu, smrti, eutanaziji, abortusu, etc... izvinjavam se ako je to povredilo necije osecaje i razmisljanja - nista protiv, delite topic na 4,5,6 topica, pa da ne bude zabune gde se prica o zivotu, a gde ne

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sunshine State said:

Posto sam ja predlozila da se u jedan topic "udrobe" sve moralne dileme o zivotu, smrti, eutanaziji, abortusu, etc... izvinjavam se ako je to povredilo necije osecaje i razmisljanja - nista protiv, delite topic na 4,5,6 topica, pa da ne bude zabune gde se prica o zivotu, a gde ne

Ja da se pridruzim tvom predlogu, nek svako zvekne po jedan shot of scotch i nazdravlje. Meni ne smeta, nista osim gluposti, a i to sve manje. 

Apajati neka stoje, sve ostalo je variacija na temu.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, vilhelmina said:

Znam da nije bilo nikakve lose namere, vec se diskusija spontano razvila u tom pravcu, i to je sasvim u redu. Ali zar nije moglo samo da se splituje

 

 

Neki forumaši su predložili, u tom trenutku se niko nije pobunio i nisam splitovao. Ali, splitovaću sad. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/22/2019 at 9:27 PM, Angelia said:

Imam predlog koji moze da bude zabavan, ali posto imam 5 prstiju sto se tice vremena i znanja o forumu, ne znam kako se to radi. Pa ako neko moze, negde pod razno da otvori topik kako dozivljavamo i vidimo forumase na osnovu pisanja.

 

mogu odmah da pocnem

da te, majkemi, dozivljavam kao da imas svih 10 prstiju :smiley31:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mama_mia said:

 

mogu odmah da pocnem

da te, majkemi, dozivljavam kao da imas svih 10 prstiju :smiley31:

:lol_2:Post je bio planiran da kaze 6 prstiju, misleci na jednu ruku , ali posto sam u to vreme bila pod uticajem jet legga, valjda mi se gaf moze oprostiti.

Nisam ni primetila dok nisam videla tvoj odgovor.

Ima svih 10 ali sam nevidjeno trapava za ove forumske stvari

Link to comment
Share on other sites

Me again 😄 sa istim problemom 😴

 

Da li je moguce da mi softver dozvoljava da upload-ujem fotografije sa mobilnog max size 0,07MB?!!

 

Diskriminacija u najtezem obliku na delu 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

Postoji limit. Gledaj da napravis nalog na nekom imguru, pa odatle kaci.

 cccccccccc  NECU  da otvaran nalog na imguruuuu, vec hocu da mogu da direktno postavim slike sa mob 😛

 

Znam da postoji limit, ali poslednji put kada sam postavljao slike nije bio 0,07MB  

 

No dobro 😁,  resicemo to preko nekog imguruJa 😴

 

😄

 

P.S: Mnogo je dobra opcija, kada slucajno izadjes sa stranice na kojoj poses post, server pamti sta si napisao 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav nadam se da nisam promasio topik. Interesuje me sledece, da li postoji mogucnost otvaranja topika "skauting" koji je u neka normalnija vremena bio na Rsb Forumu, gde je dosta clanova pisalo o nekim manje poznatim igracima koje prati i slicno, bilo je bas zanimljivo za citanje a mislim da ovde dosta poznavaoca fudbala ima sta da napise na tu temu. Ja licno to volim i svake sezone imam neku svoju listu na TM pa pratim te igrace i gledam kako ce se razvijati, pa eto ako mislite da bi topik bio zanimljiv nek ga otvori neko.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ta'veren said:

Zasto odvajati teme koje ce uskoro da budu neaktivne?

 

Bice par dana aktivne te vesti dok su u zizi i nekoliko  dana kasnije pasce u zaborav do nekog narednog puta.

 

Prihvaceno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Squabbit said:

Imamo li topic za trail, hike i slicno?
I treba li nam?
Milsim ja bih rado kad kad pisao, kacio neke slike bla bla, a i treba mi savet od americkih forumasha

Otvori na Ostalim sportovima slobodno :classic_smile: 

Edited by zoe Bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...