Jump to content

Podforumi i Raspored


Recommended Posts

14 hours ago, mrd said:

Nema veze. Radiće i jedno i drugo.

Da je dijaspora bila pod društvom, vilhelminin topik de ladno za dijasporu. 

 

14 hours ago, Angelia said:

Mislim da Dijaspora treba da ima svoj odvojen PDF, bice tu tema koje nikom osim dijaspori nece biti interesatni.

I mislim da je Vilhelminin topik trebao ici tamo.

 

Vidim da je vec receno - ucinjeno i pretpostavljam da mi ne vredi da protestujem, ali valjda je u redu da kazem sta imam. Da sam mislila da je topicu tamo mesto, ja bih ga tamo i otvorila, a ne na drustvu. Ja mislim da je tema interesantna sirem krugu, sto pokazuje i spisak onih koji su se javili. Daleko od toga da su svi dijasporci.

Osim toga, iz petnaestogodisnjeg iskustva znam da je pdf Dijaspora zabran u koji niko ko se s tim pojmom ne identifikuje, nema ni razlog da zalazi. A to krije jednu dodatnu opasnost, da se pdf privatizuje od uzeg kruga ljudi i da na njemu pocnu da vaze posebna pravila. Stvarno ne bih volela da se to desi, tim pre sto se lako prelije i na ostatak foruma. Mislite o tome 😉.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vilhelmina said:

 

 

Vidim da je vec receno - ucinjeno i pretpostavljam da mi ne vredi da protestujem, ali valjda je u redu da kazem sta imam. Da sam mislila da je topicu tamo mesto, ja bih ga tamo i otvorila, a ne na drustvu. Ja mislim da je tema interesantna sirem krugu, sto pokazuje i spisak onih koji su se javili. Daleko od toga da su svi dijasporci.

Osim toga, iz petnaestogodisnjeg iskustva znam da je pdf Dijaspora zabran u koji niko ko se s tim pojmom ne identifikuje, nema ni razlog da zalazi. A to krije jednu dodatnu opasnost, da se pdf privatizuje od uzeg kruga ljudi i da na njemu pocnu da vaze posebna pravila. Stvarno ne bih volela da se to desi, tim pre sto se lako prelije i na ostatak foruma. Mislite o tome 😉.

Tvoj je topik, i slazem se da bude kako bi ti zelela. Mislim da nikoga ko nije zainteresovan za neku ovaku akciju ne interesuje ovo. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino da se ukine Dijaspora i sve ide na Drustvo.

Opet kazem, ja sam najvise kumovao ovakvom rasporedu PDFova gore. Nije mi problem da priznam zajeb.

Zato i pitamo sta mislite da treba jos da postoji, samo da ne bude mrtvo? Gradovi i regioni, odnosno teme koje su bile tamo, mogu na drustvo, sve su to bili manje ili vise mrtvi PDFovi na starom forumu. Putovanja bih isto gurnuo na drustvo.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Jedino da se ukine Dijaspora i sve ide na Drustvo.

Opet kazem, ja sam najvise kumovao ovakvom rasporedu PDFova gore. Nije mi problem da priznam zajeb.

Zato i pitamo sta mislite da treba jos da postoji, samo da ne bude mrtvo? Gradovi i regioni, odnosno teme koje su bile tamo, mogu na drustvo, sve su to bili manje ili vise mrtvi PDFovi na starom forumu. Putovanja bih isto gurnuo na drustvo.

Meni se cini dobra ideja da sve za pocetak ide na Drustvo. Posle, ako bude prevelika guzva i pokaze se potreba, moze da se deli i rasporedjuje nekako drugacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Eddard said:

Dobro, al stvarno, mogao bi palac gore/like umesto srca, baš je onako cheesy 😄

 

3 hours ago, GlennGould said:

To i podići stare forumske emotikone iznad, da ne skrolamo do iznemoglosti. 

Bice oba predloga odradjena!

👍

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Mozete sami otvarati teme koje vas zanimaju. Ako se polaze da grupa srodnih tema generise dovoljno interesovanja, otvoricemo novi PDF, najmanji problem 🙂

 

Mislim da za PDF Gastronomija vec ima dovoljno otvorenih tema pa ako nadjete vremena da izdvojite, bilo bi sjajno. Otvorio bih ja jos par tema u toku dana ako nadjem vremena.

Link to comment
Share on other sites

To je drugi deo problema, zbog cega bi mozda trebalo da ide na Razno. Posto pravimo Gastronomiju, bice prazniji PDF.

 

Jedino kako bi moglo je ako bi nas 10 pisalo tamo i svaki podcast da ima posebnu temu, ali to je tesko ocekivati u ovom trenutku.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Ja slusam 2-3 na kojima bih aktivno pisao i jos toliko na kojima bih bacio po koji red s vremena na vreme sigurno. To je sve popularniji format, jedino sto nisam siguran da li ljudi zele da ih komentarisu u okviru zasebnog PDF-a ili na temama kojima se ti podkasti i bave

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, ako ima vise ljudi koji bi zeleli da pisu o tome, onda je bolje PDF jer ce biti jedan podcast jedna tema, pa je mnogo da se da pise o tome u okviru PDF Razno. Ako nema toga, i sve moze da se pise na jednoj temi, onda bolje da bude na Razno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...