Jump to content

Podforumi i Raspored


Recommended Posts

Za to smo planirali Dijasporu.

Moze i drugacije sve to da se nazove i da bude jedan PDF.

Problem je sto je mnogo tih mrtvih PDFova sa starog foruma trebalo arhivirati, da ne bude ghost town na vrhu novog foruma.

Vidim da smo sa donjim delom odradili dobar posao, sve je zivnulo, kako smo i ocekivali.

Ako dodjemo do nekog zanimljivog resenja za Vox Populi deo svakako cemo ga odraditi narednih dana, trebaju nam ideje forumasa.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna sugestija - slobodno otvarajte topike, na za to predvidjenim podforumima. Ako niste sigurni, sibnite na PDF Razno.

U idealnom slucaju, posle punjenja tog PDFa i provaljivanja sta nas najvise zanima, mozemo da reorganizujemo ili da otvorimo nove PDFove, kako bi svi bili zivi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

To je mozda moja greska. Pretpostavio sam da ce i jedno i drugo trebati, a bilo mi je idiotski da nazovem PDF Drustvo i Dijaspora

Mislim da Dijaspora treba da ima svoj odvojen PDF, bice tu tema koje nikom osim dijaspori nece biti interesatni.

I mislim da je Vilhelminin topik trebao ici tamo.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Angelia said:

Mislim da Dijaspora treba da ima svoj odvojen PDF, bice tu tema koje nikom osim dijaspori nece biti interesatni.

I mislim da je Vilhelminin topik trebao ici tamo.

Bilo je tamo tema koje ni meni kao dijasporcu nisu bile interesantne. :classic_laugh:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Valjalo bi srediti ove smajlije - gomila njih koji se nikad nece koristiti, a precice sa tastature nema,



Ua, partibrejkeru! Meni večita želja bila da ispucam sve smajlije tokom boravka na forumu.
Ako ti se ne sviđaju a ti pređi na Tt gde ih uopšte nema. :D
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ironside said:

Trebalo bi srediti nešto s ovim emojima: glupo mi je da šaljem srca i slične gluparije svojim vršnjacima ili kolegama s kojima sam već 15 godina na forumu. Mislim - neukusno je.

Pričamo o reakcijama na postove?

Slažem se, ovo srce bi trebalo zameniti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Honey Badger said:

Bilo je tamo tema koje ni meni kao dijasporcu nisu bile interesantne. :classic_laugh:

 

 

Pa to je ok :classic_smile: ti mozes da izaberes da ne citas, ali nema smisla da zatrpavamo atmosferu ljudima koje to ich ne interesuje 

17 minutes ago, ironside said:

Trebalo bi srediti nešto s ovim emojima: glupo mi je da šaljem srca i slične gluparije svojim vršnjacima ili kolegama s kojima sam već 15 godina na forumu. Mislim - neukusno je.

Nista od romantike kod tebe :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Angelia said:

Pa to je ok :classic_smile: ti mozes da izaberes da ne citas, ali nema smisla da zatrpavamo atmosferu ljudima koje to ich ne interesuje 

Nista od romantike kod tebe :classic_biggrin:

Jasno mi je Andjo, samo sam se nasalio.

 

Koliko sam shvatio, bice sta god bude trebalo, samo da se nakupi postova da vrijedi otvarati PDF i ako ima dovoljno zainteresovanih diskutanata. 

 

Ironside je stari romantic ali definitivno je 'no homo'. Meni je ostavio pehar umjesto srca na topiku koji sam postavio. :classic_love:

 

:classic_laugh:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...