Jump to content

Podforumi i Raspored


Recommended Posts

E ovako, mislim da ce ovo zahtevati poseban thread.

Do trenutnog rasporeda je doslo nas desetak glasanjem. Nije uklesano u kamen, samo vas molim da rasprava o tome ne bude na nivou osnovne skole. Pretpostavljam da ce biti zahteva da Politika bude ispred Drustva, sa cime se slazem, kao i za dodavanje pojedinih PDFova.

Do ovoga smo dosli gledajuci stare, mrtve PDFove i teme na starom forumu. Kulinarstvo i Pivo bi trebalo ubaciti.

Dajte sugestije i pisite ovde cega se setite, kako bismo dosli do najboljeg moguceg resenja.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mljeveni Djetic said:

Mislim da nema potrebe Pivo i Kulinarstvo razdvajati, i da je dovoljno da se napravi jedan objedinjeni potforum za hranu i piće...tu će biti slatkiša, piva, vina, žestine, krkanluka, restorana i svega ostalog u toj sferi.

Tako je. Jedno mjesto za hranu i pice, kao i tamo. 

Link to comment
Share on other sites

Meni se svidja sto je drustvo iznad politike, jer tako i treba da bude. Mnoge teme koje su na starom forumu diskutovane na Politici ustvari jesu drustvene - od socioekonomskih i kulturoloskih, preko pitanja migracija, pa sve do terorizma. A posto su bas to teme koje su izazivale najvise polemike, najcesce su i splitovane i zatvarane, ili su jednostavno otisle u bestraga, pa je diskusija postala nemoguca.

E sad, pitanje je ko ce prvi da otvori novu temu, da pdf zazivi😉 .

Veliki pozdrav svima i jos vece hvala onima koji su se potrudili oko novog foruma! Izgleda odlicno i obecava!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

Posto vidim da nam je poslednji sprat zivlji nego sto sam ocekivao kandidujem novi PDF - Hrana i Pice, koji bi se izdvojio kao poseban.

Pa dok ne dodju admiRi, pisite sta mislite o tome.

Ice i pice mora imati poseban PDF inace zalud ste krecili. :classic_dry:

 

:classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...