Jump to content

Grupa K (USA, BRA, GRE, CZE)


Ko prolazi u qf?  

24 members have voted

  1. 1. Ko prolazi u qf?

    • SAD
    • Brazil
      0
    • Grčka
      0
    • Češka
  2. 2. Drugi cetvrtfinalista je?



Recommended Posts

1. SAD 6p (+75)

2. Brazil 6p (+20)

3. Grčka 5p (+30)

4. Češka 5p (+7)

 

 

Brazil vs. Czech Republic

7 September 2019
16:30 (10:30)

 

 

United States vs. Greece

7 September 2019
20:30 (14:30)

 

 

Czech Republic vs. Greece

9 September 2019
16:30 (10:30)

 

 

United States vs. Brazil

9 September 2019
20:30 (14:30)

Edited by zoe Bg
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po meni, Česi danas imaju velike šanse protiv Brazila. U odličnom su momentumu, nemaju šta izgubiti, a Brazilci su matori i nepredvidljivi.

 

Šteta je što se duel Češke i Brazila igra pre meča USA i Grčka.

U slučaju pobede Češke, mislim da Grci neće previše zapinjati, jer će sve baciti na utakmicu sa Česima, gde bi pobedom ušli u krug u kojem  zbog minimalnog poraza od Brazila imaju realne šanse biti najbolji.

Ako Brazil dobije, onda je Grcima biti ili ne biti danas posle podne sa Amerima.

 

U svakom slučaju, siguran sam da će Ameri na kraju biti prvi na tabeli, kako god se završi današnji njihov duel sa Grcima.

Edited by Bejbl
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bejbl said:

Po meni, Česi danas imaju velike šanse protiv Brazila. U odličnom su momentumu, nemaju šta izgubiti, a Brazilci su matori i nepredvidljivi.

 

Šteta je što se duel Češke i Brazila igra pre meča USA i Grčka.

Steta stvarno sto nema Veselog (a bogami narocito danas zbog suprotstavljanja Varezau) , Cesi bi stvarno bili zajebani kao kratko cebe. Doduse, ni ova ekipa nije losa i dobro je ukomponovana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Steta stvarno sto nema Veselog (a bogami narocito danas zbog suprotstavljanja Varezau) , Cesi bi stvarno bili zajebani kao kratko cebe. Doduse, ni ova ekipa nije losa i dobro je ukomponovana.

 

Bogami, znao sam da imaju velike šanse pobediti, ali nisam očekivao da će ovako razbiti Brazil.

Olakšali su posao Grcima, ali ne mnogo kako sam očekivao.

Grci ako danas izgube od Amera, moraju tući Čehe sa minimum 12 razlike ako žele videti 1/4 finale.

Nije to nerealno, ali biće čupavo.

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljna prilika za Cehe, nadam se da se nece uplasiti velikog uspeha. Ako odigraju kao do sad ne vidim da ih Grci dobijaju, a ne da dobijaju 12+ razlike. I naravno, nadam se da ce Cesi igrati na pobedu, a ne da brane 12 razlike, uvek je bitan mindset sa kojim udjes u utakmicu u ovakvim mecevima.

Edited by Del Piero
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...