Jump to content

Sluša se...


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

 

You're Beautiful je zaista sjajna pesma. Fantastičan tekst pesme. Nešto što se apsolutno svima desi (možda ne baš u podzemnoj 🙂 ) u životu i verujem da se većina slušajući ovu pesmu prisetila tih momenata. Prosta ideja ali savšreno odrađen posao.

 

Edited by Klotzen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

     Evo malo necega sto ce postati ili je vec postalo evergrin, nas, novijih generacija. Ovo kad je izaslo, ja sam imao oko 14 godina. Jedan zakleti metalac sa kosom do dupeta, svaki dan na ripit vrti ovo ovo.  Secam se da sam tad mislio nesto u fazonu ,,Eh, dobra je ova muzika al nema tu talenta kao npr Dio, sve radi komp''. 9 godina kasnije, stigli smo na to da svako ko ima komp postane pevac.. 

A inace, ovo mi je do jaja 

       Kakva gitara, kakav glas, tekst, sve je predivno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2022 at 4:17 PM, RatzenStadt said:

 

 

Anastasija nije snimila loše pesme na početku karijere, ali mi je nejasno zašto joj toliko peglaju glas u produkciji autotjunom. Ima vrlo unikatnu boju glasa. Okej, uživo ne peva toliko dobro, ali je ni prva ni poslednja u moru izvođača danas koji su takvi. 

 

Njoj stoji ovaj stil:

 

 

Edited by DameTime
dodatak
Link to comment
Share on other sites

Meni Anastasija totalno ravna linija sto se tice pesama, cak mi vise naginje da mi smeta slusanje nego sto bih mogao da prihvatim ovo njeno kao buku u pozadini. Dok mi Ceca npr ima vrhuunske stvari. 

 

Dobro, ja generalno ne volim ove ck ck ck ritmove, nit je pevanje nit je rep, čorba papazjanija

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...