Jump to content

Sluša se...


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

Uskoro će godišnjica ovom gospodinu. Ne znam zašto mu se tako česti vraćam, valjda jer me singlehandedly izvukao iz toliko govana u životu dosada, za Chrisa Cornella ne možete reći da je uvijek bio razuman i odmjeren čovjek, ali je bio inteligentan i pun strasti. I u trenucima kada nije znao nizašta drugo, znao je o čemu je pisao. Zakunio sam se da ću mu uvijek služiti, i sa zadovljstvom predstavljam ovu omanjenju zajednicu fanova nekoga ko je stegnuo omču oko vrata. Ma koliko bilo pogrešno, Chrisu dugujem da ga branim. Još uvijek ko budala preslušavam poslednji Soundgardenov nastup iz Detroita i slušam ono In my time of dying preko muzike Slaves and bulldozers. I još uvijek trujem sebe nečistim mislima šta bi bilo kad bi bilo i zašto se desilo to što se desilo, iz kog planiranog razloga. Čovječanstvo to nikada neće znati, šta smo imali i ne našom greškom izgubili, ali ja sada bar znam kako je to živjeti bez lijeve strane mozga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebiga... preslušavao sam od jutros prvi album od The Only Band That Matters, došao do Garageland, kad me je post na politici podsetio na...

 

I tako, ista godina, malo drugačiji ambijent, a poruka... pa slična, en general... :classic_laugh:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...