Jump to content

VN Italije 2019


DASUBO

Recommended Posts

Čestitam od srca tifozi. Dugo ste čekali pobedu u Monci, bacili smo sve što smo imali protiv vas. Pakao je bio iza leđa Leklera, a ne Fiatov motor. 

Grande.

Još više bi voleo da je Lekler dobio ovo bez vrludanja pod kočenjem i izguravanja sa staze, ali očiglez će morati na tome da se radi.

Botas neće uzeti titulu ni da vozi mlazni motor.

Vetel...

 

Renoi pokidali.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DASUBO said:

Čestitam od srca tifozi. Dugo ste čekali pobedu u Monci, bacili smo sve što smo imali protiv vas. Pakao je bio iza leđa Leklera, a ne Fiatov motor. 

Grande.

Još više bi voleo da je Lekler dobio ovo bez vrludanja pod kočenjem i izguravanja sa staze, ali očiglez će morati na tome da se radi.

Botas neće uzeti titulu ni da vozi mlazni motor.

Vetel...

 

Renoi pokidali.

 

 

Hvala kume, devet jebenih godina se čekalo na ovo!!

 

Sa druge strane, koji veliki šampion nije bio djubre na pisti? Schumacher, Senna, stari Piquet?

 

Ove pristojne kao što je Bottas niko neće pamtiti.

Link to comment
Share on other sites

Hamilton nikada nije bio smrad na stazi. A ni Hakinen.

Što se toliko ljutim na Leklera zbog pederluka? Nije zbog toga što je pobedio sam Božane, naprotiv.

Stalo mi je da postane veliki šampion, a ne "Magnusen" u do jaja bolidu.

Max može da bude 18 puta šampion i da cela Holandija glasa za njega svaki put za vozača dana čak i kad stigne 8, ali upravo zbog tog pederluka nikada neće biti GOAT...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DASUBO said:

Hamilton nikada nije bio smrad na stazi. A ni Hakinen.

Što se toliko ljutim na Leklera zbog pederluka? Nije zbog toga što je pobedio sam Božane, naprotiv.

Stalo mi je da postane veliki šampion, a ne "Magnusen" u do jaja bolidu.

Max može da bude 18 puta šampion i da cela Holandija glasa za njega svaki put za vozača dana čak i kad stigne 8, ali upravo zbog tog pederluka nikada neće biti GOAT...

Alonso i Raikonen su tokom cele karijere bili veoma korektni na stazi. Korektniji od Hamiltona, obojica.

Link to comment
Share on other sites

Za Kimeta se slažem, ali ne bih da otvaram Pandorinu kutiju u vidu Alonsovih "korektnosti" prilikom zadržavanja Luisa u box-u i njegovog nikad zvanično potvrđenog udela u onoj sramoti u Singapuru.

Prežvakali smo to milion puta na starom forumu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja mogu sad da ti nabrojim 10 Hamiltonovih nekorektnosti. Alonsove dve su bile Fetel Singapur start 2010. i Fetel Monca 2011. I Bahrein 2013. sa Rozbergom je bio gadan. Ali na stazi u duelima 1 na 1 je bio veoma fer. Raikonen i Hakinen su tu svakako pobednici.

Link to comment
Share on other sites

Jbg generacija video-igara na delu, klinci misle da su neunistivi i da njihove akcije nemaju posledica, samo klinkes restart i picis dalje. Cak ih ni prosli vikend nije puno prodrmako koliko vidim, osim par srceparajucih izjava za medije tek onako reda radi. Bice toga sve vise i vise, treba da se navikavamo. Ostaje nam samo nada da ce bezbednost bolida da odradi posao kada mozak u vozaca failuje.

 

A danas je failovalo na sve strane, niko nije izvezao cistu trku bez greske, videli smo i nekoliko zaista opasnih situacija (i dalje mi je Fetelovo pomracenje uma neobjasnjivo, cak i nakon saslusane izjave posle trke) - najludje sto su oni od kojih smo najvise navikli na greske, stratezi Ferarija, danas jedini odradili perfektan posao i treba im cestitati na tome. Niko nije ocekivao bele gume na bolidima danas.

 

Cestitke i za Reno, sjajan timski rezultat i dokaz da motor ne zaostaje previse za vodecim dvojcem, ali i pokazatelj da svi Renoovi timovi moraju jos da porade na sasiji i aero-paketu. Ja sam pomenuo nedavno da ce borba za sampiona B-lige biti zajebana do samog kraja sezone, gledacemo mi jos ovakvih iskakanja pojedinih timova, nije jos vreme da dajemo trofej Meklarenu.

 

Sve u svemu dobra trka, puno tenzije, pravi pokazatelj zasto je Monca dragulj F1 koji treba vecito da ostane na kalendaru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DASUBO said:

Hamilton nikada nije bio smrad na stazi. A ni Hakinen.

Što se toliko ljutim na Leklera zbog pederluka? Nije zbog toga što je pobedio sam Božane, naprotiv.

Stalo mi je da postane veliki šampion, a ne "Magnusen" u do jaja bolidu.

Max može da bude 18 puta šampion i da cela Holandija glasa za njega svaki put za vozača dana čak i kad stigne 8, ali upravo zbog tog pederluka nikada neće biti GOAT...

Smradno je bilo on Sainzovo Albonu u Lesmu. Ovi Leclercovo je bilo malo širenje laktova na stazi.

To isto je Hamilton rasdio Rosbergu (prošetao ga par puta po travi), pa kad je Rosbergu bilo dosta pišanja po njemu, izletila sta obadva.

Da o pederskoj vožnji u zadnjem krugu Abu Dabija ne pričamo. Koliko je Hamilton vozio? 25 km/h? I ti si bio popizdio na njega i prognozirao žestok odgovor Mercedesa. 

Edited by staneC
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...