Jump to content
Vox92.net Forum
McLeod

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma

Recommended Posts

7 minutes ago, MetalHead said:

Ne znam kako ga ne vidis, daj screenshot? 

Maltene je sve isto kao i na desktop verziji... 

Kad bih znao da nalijepim sliku :lol_2:

A i ne trudim se da znam to.

Kod mene ima samo bold, italik, underline, smile, link i preview dugme. A na cemu je to, nemam pojam 😮

Aaaa mislis quote u editoru. 

Quote funckionalnost mozes da dobijes i kucanjem 

[ quote ] tekst [ /quote ]

samo bez razmaka unutar uglastih zagrada.

• Like 1

KA kopiram ovo iz posta laki pepene radi ni kod mene,

[quote]Hvala[/quote]

kad isto to ukucam sa tastature, radi:

Hvala

2 hours ago, Devojka Luke Razića said:

Da li postoji mogućnost da klasični smajliji budu prvi, a ovi ostali da se kasnije pojavljuju u tom padajućem meniju -za smajlije? 

Možda je ovakav raspored zbog forumaša koji pišu preko mobilnog. Ja nikad nisam pisao, ne pišem, niti ću, ali ako je zbog njih onda jbg ok. Ako nije, podržavam boldovano. :smiley53:

• Like 1

Pa dobro, ako je nešto sa sporta onda se proširilo. Još uvek niko ne reče šta je to.

Nisam jedini koji ne zalazi na sport (mada se sportom, pojedinačnim, bavim, biciklizam, skijanje, plivanje).

Svaki dan (čak i danas, 20 januar, 12km biciklom u vreme pauze za ručak).

15 minutes ago, Yoyogi said:

E, a šta je sa tim "Laki"? Vidim da ga dodaju na svoje nickove i stavljaju u board name.

Vezano je za KK Crvena zvezda i njenog predsednika,Nebojsu Covica i za jednog naseg kolegu forumasa,Lakija.

Pre izvesnog vremena Nebojsa Covic je na vanrednoj konferenciji za stampu javno targetirao i uputio pretnje u 'udbaskom' fazonu Lakiju,jer je on (Laki) preko YT kanala ukazivao na stetnost koju Filip Covic (Nebojsin sin inace) ima po tim Crvene zvezde. Naravno,sve potkrepljeno video-snimcima,analizama i egzaktnim statistickim podacima. Onda se na predlog Arsenija Pesica (tadasnjeg super-moda ovog foruma) desila ta akcija podrske nasem kolegi u vidu stavljanja avatara,potpisa ili nicka kojima smo pokazali solidarnost sa njim.

Moj avatar npr.je slika Duft Punka sa singla "Get Lucky"

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Vezano je za KK Crvena zvezda i njenog predsednika,Nebojsu Covica i za jednog naseg kolegu forumasa,Lakija.

Pre izvesnog vremena Nebojsa Covic je na vanrednoj konferenciji za stampu javno targetirao i uputio pretnje u 'udbaskom' fazonu Lakiju,jer je on (Laki) preko YT kanala ukazivao na stetnost koju Filip Covic (Nebojsin sin inace) ima po tim Crvene zvezde. Naravno,sve potkrepljeno video-snimcima,analizama i egzaktnim statistickim podacima. Onda se na predlog Arsenija Pesica (tadasnjeg super-moda ovog foruma) desila ta akcija podrske nasem kolegi u vidu stavljanja avatara,potpisa ili nicka kojima smo pokazali solidarnost sa njim.

Moj avatar npr.je slika Duft Punka sa singla "Get Lucky"

E, hvala ti. Nisam sigurno jedini koji sada shvata o čemu je reč.

Mislim da bi moderacija trebala malo da obrati paznju bar na ove drustveno-politicke teme koje pocinju da lice kao clanci iz nekog tabloida.

Nivo prepiske Jelena Karleusa - Dara Bubamara. Sve prsti od generalizacija, klasifikacija, podmetanja i slicno.

• Like 1