Jump to content

Sugestije u vezi funkcionisanja foruma


Recommended Posts

Bilo bi odlicno da se uvede crna boja foruma ( od ove bele malo bole oci uvece ) 😄 

 

http://prntscr.com/nhre2k

Nije nista hitno, moj predlog..mozda da se uvede specijalna ikonica za svaki topic/forum itd...ako je fudbalska tema da se stavi fudbalska lopta, ako je kosarkaska onda kosarkaska lopta itd itd...nesto na tu foru, lepse bi izgledalo ( mada i ovako je ok ) 

 

Ostalo je top

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Meni fali sa desne strane, da me baci na poslednji post na temi. Ovako kliknem na avatar forumasa i udjem na njegov profil, sto se bar meni ne cini funkcionalnim.

 

Klikom na kružić sa leve strane te baca na prvi ne pročitani post 🙂

Link to comment
Share on other sites

Predlog za administraciju, ne znam koliko je moguce ali bilo bi dobro na starom forumu kada istekne domen da se stavi nesto tipa na praznog stranici forum je prestao sa radom tada i tada i sada se nalazi na ovom linku...makar mesec dana da bi svi clanovi videli na kojoj adresi se nalazi forum

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To znam, kruzic ili zvezdica, ali kad procitas sve i hoces da se vratis samo na poslednji post, ne vidim tu opciju preko telefona, nisam obratio paznju kad sam ulazio preko kompa. 

Klikni sa desne strane na minutažu (od poslednjeg posta) ispod avatara forumaša koji je postavio poslednji post na topiku. 🤓

Edited by GlennGould
Link to comment
Share on other sites

Ja prvi upis pa odmah na zalbe. Veselo!

Zasto ne moze da se podesi da kad kliknem na novi sadrzaj uvek mi izlaze nove poruke od poslednje posete? Na starom je to radilo, a ovde mi po defoltu daje sve neprocitane, pa tek naknadno mogu da izaberem one od poslednje posete.

Link to comment
Share on other sites

Samo da se javim - uzgred, podrzavam Drustvo iznad Politike. Takodje, mislim da bi Regioni ukljucujuci i ceo Balkan trebali da budu odpocetka tu jer se tako otvara potencijal.

Napisacu nekoliko predloga kasnije. Srecno.

Edited by Anduril
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Stex said:

Bilo bi odlicno da se uvede crna boja foruma ( od ove bele malo bole oci uvece ) 😄 

 

http://prntscr.com/nhre2k

Nije nista hitno, moj predlog..mozda da se uvede specijalna ikonica za svaki topic/forum itd...ako je fudbalska tema da se stavi fudbalska lopta, ako je kosarkaska onda kosarkaska lopta itd itd...nesto na tu foru, lepse bi izgledalo ( mada i ovako je ok ) 

 

Ostalo je top

slazem se, ako je moguce pozadinu obojiti u neki nijansu posto ovako je belo na belo

ako dobro vidim samo za body da se doda neki background color.  edit: neka jaca nijansa od ove trenutno

just a thought

Edited by Esc
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...