Jump to content

VN Belgije 2019. (30. avgust - 1. septembar)


Borko

Recommended Posts

Ja sutra navijam za Minardi iz sve snage. A da sam Gasli, odrao bi im auto svaku trku.

Retko odvratan tim je RB. Baš baš odvratan.

 

Brine me Vetel. Bolji je Lekler na svakoj trci, Sebe jednostavno ne ume da uhvati taj prednji deo. I zato je nervozan i zato greši.

 

MGP ima ludu brzinu u S2, Ferari kida u S1, odlučivaće S3. Lekler be some da zajebe na startu, a Vetel mora da bude Botas iz prošle godine, ako tim hoće pobedu.

Da sam Binoto, nijednog trenutka se ne bih dvoumio kako da postavim trku, pa da Seb ima 18 titula.

Sve ostalo je rizik, a MGP je pokazao da može da dobije izgubljene trke, + mogućnost kiše koja eliminiše prednost Ferarija.

Ako sutra vozači Ferarija ne zajebu, ako bolidi "prežive" trku, a Seb ili Leklerk ne pobede, onda Binoto treba da dobije "šimiku".

Momentalno.

 

Srećno tifozi, borite se.

 

Forza Minardiiiiiiiiiii!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alberto.ascari said:

Moram....

 

 

Aero is for those who can't build engines.
ENZO FERRARI.

 

El' to neka aluzija da MB n'ume da napravi makinu?

 

Jao kume, sjebo si se sad, odo' da malerišem nad avatarom Ferarija 😅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Hertzog said:

Radovao bih se sutra 1-2 kao da smo titulu uzeli 🙂

 

10 hours ago, alberto.ascari said:

Sutra stiže konačno prva pobeda koja mu je dva puta prošla kroz prste.

 

10 hours ago, alberto.ascari said:

Kume....😠😬😭😰🤪🤪

Nemoj da me zajebavaš, ovo ni Ferdža ne može da sjebe sutra.

 

40 minutes ago, MetalHead said:

Ovo je sada penal za Ferrari...

 

Sutra će magarići po običaju da „briljiraju“. Konjine koje ih vode će se nesretnom Lekleru opet posrati na trku samo da bi Vetel pobedio, a on jadan će to po običaju i po ko zna koji put to prokockati i baciti niz vodu.

Jbg, klasika...

Trku dobija neko iz drugog ili trećeg reda, sve zavisi ko će preživati prvu krivinu...

Link to comment
Share on other sites

Sad ću da napišem nešto da se ništa od toga što ću da napišem ne bi desilo.

Pogodilo me što je onaj dečak poginuo. Drugi ima slomljene noge i povredu kičme.

Juče su motori crkavali kao nikad u sezoni. Hamilton se slupao u FP3.

Gledam F3, klinci se lupaju kao ludi.

 

Ne sviđa mi se. Neki maler lebdi iznad staze. Samo neka dođu svi živi i zdravi do cilja, jbš sve ostalo.

 

Eto napisao sam, sad sve može da bude ok.

 

Jeste, fali mi daska u glavi.

Link to comment
Share on other sites

Istog sam mišljenja, danas na Tviteru vidim sliku bolida F3 totalno zabetoniranog ispod gumenih ograda i gotovo istu sekundu me prođe jeza i progutam knedlu. Čim sam došao sebi, odma sam gledao vesti o stanju vozača i kad sam uvideo da je u redu pao mi kamen s ramena.

 

Isuse, inače sam totalno nabrijan za trku par sati pre nje a danas osećam ko da su mi kosti napravljene od želea.

 

Samo razmišljam od tome da se ne desi neki krkljanac, posebice na startu (mislim na nešto tipa 2012 ili 2018).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...