Jump to content

LUDILO OD 22 TRKE - OBJAVLJEN F1 KALENDAR ZA 2020.


Borko

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pošto je na temi za trku zabranjeno komentarisati stanje u celoj sezoni, evo kopiram post ovde:

Prošle sezone smo imali neizvesnost i sa Ferarijem i njihovom unutrašnjom borbom, a uspevali su da barem na podijumu čak i za prva dva mesta na nekim trkama ugroze Mercedes (pošto nije bilo neizvesnosti ko će biti šampion). 

Sada imamo Mercedes koji je za klasu bolji od Red Bulla i Red Bull koji je za klasu bolji od svih ostalih.

Pritom u okviru timova je vrlo jasna podela ko je prvi vozač i tu neće biti nikakve borbe ili neizvesnosti.

Naravno neće u svakoj trci biti isti poredak ali čini se da je prilično jasno da će na kraju poredak vozača biti:

Hamilton Botas Ferštapen Albon...

Tek od petog mesta imamo neizvesnost. 

Kolko god prethodne sezone bile loše čini mi se da će ova biti gora od svih 😞

Zaista se nadam da grešim.

I ono što je najgore od svega je to što me je sad pomalo čak i sramota što sam napisao post u kojem se nešto pravim pametan, a taj poredak je već svima toliko očigledan da je bilo suvišno i komentarisati... Zaista bedno stanje u F1...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbg bilo je ocigledno da se ne moze odrzati pod ovim uslovima. 'Ajde mozda bi mogli da dobiju "popust" za 14-dnevni karantin za ulazak u Kanadu ali ni SAD ni Meksiko se ne mogu voziti. Ne isplati se vuci sve preko okeana pa vracati nazad.

Link to comment
Share on other sites

Evropa ce se voziti. Nece Spanija biti problem. Malo vise drame nego sto zaista ima novih slucajeva tamo.

 

Ali ne verujem da cemo videti bilo sta sem Evrope i onih bliskoistocnih pripizdina. Japan tesko.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Radoye unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...