Jump to content

HATE topik.


Mljeveni Djetic

Recommended Posts

On 6/30/2019 at 7:46 PM, Honey Badger said:

 

Moja sadrzi jos i neven (calendula) ali gavez nema uopste jak miris. Slavonija se najvjerovatnije 'cuje' ako se spravlja sa svinjskom mascu, sto je cest slucaj. Kod mene je umjesto masti plemenito djevicansko ulje i malo pcelinjeg voska da drze formu.

 

Mora biti samo veganska svinjska mast 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Honey Badger

Quote

Di je deda?

Pazi, mozemo mi u nekoj neobaveznoj diskusiji da se dokacimo sta je tebi rekao tvoj deda, a sta je meni rekao moj deda ali da na osnovu toga trazis da se forumas banuje i cak da se mijenja uredjivacka politika ovog foruma, tesko da ce proci. 

Da ne trolujem onu revolucionarnu temu.

Pre koju godinu sedim sa drugarima iz mladosti u BG i posle nekoliko casa, a verovatno pade i koja flasa, krene diskusija o politici , pa se prenese na istoriju. Prica se pisanju Cercila, Djilasa, Koce, a jedan od ucesnika istoricar. Covek se motao po raznim arhivima, te krene da prica o Cercilovim meomoarima. Tu ulece u diskusiju moj dobar prijatelj, koji ga pobija argumentom sta je njemu pricao deda.:classic_smile:

I sada gde dalje vodi takva diskusija? Ja sam ranije rekao da na ovim prostorima treba izbegavati diskusiju o politici, ako ne zelis da te ljudi razocaraju. Tako i ovaj. Covek prodekan na BU, objavljivao radove po Evropi , ali ako krene prica  o politici/istoriji,  ispred tebe se nadje Zika Obretkovic.:classic_ninja:

 

Edited by DJORDJE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

HATE za OVO: juce - poziv na fixni telefon, dobar dan, dobar dan, ja sam x osoba iz x med. ustanove (mislim da je spomenuto nesto na Zvezdari, Bg), da li imate problema sa kicmom, kolenima,  ramenima......zatecena, odgovaram da imam, tu i tamo......opisem  ukratko kako to izgleda....zena kaze o.k. javice vam se neko sa savetima za starije gradjane, dovidjenja....dovidjenja i vama mislim ja i opsujem predizborne kampanje u kojima se neovlasceno koriste moije ime i prezime, privatni telefonski broj.....Danas: dobar dan, dobar dan, evo da vam ponudim resenje za vas kostanomisicni sistem, nasa krema sa bioaktivnim biljem.....6 meseci traje, PIO fond ucestvuje sa 50% popusta tako da bi vas kostala samo 2990 dinara pa ako izvolite.......

Necu nista da izvolim osim sto bih jako volela da znam ko tu zaradjuje i za cije babe zdravlje....farmacija nam je privatizovana koliko ja znam, znaci da ta mazalica moze da bude samo privatna proizvodnja a koriste se drzavni sistemi za prodaju.....stvarno mi je muka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pre podne u Bg, sa liste zadataka od 5 stavki obavljena samo 1, najvaznija i tice se zdravlja, sve ostalo - odlozeno j(2 izlozbe na spisku a obe u centru) jer je centar sa okolinom potpuno blokiran radovima, radnicima, masinama, automobilima, ljudima koji se u vrsti provlace izmedju svega toga.....a nisam ni prisla Trgu Republike. Umorila sam se preskacuci jarke, ciljajuci postojece granitne i ostale ploce i plocice i preskacuci one kojih i nema.....uzas. Slatka moja  mirna i tiha palanko, volim te najvise na svetu. 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Pletilja said:

Pre podne u Bg, sa liste zadataka od 5 stavki obavljena samo 1, najvaznija i tice se zdravlja, sve ostalo - odlozeno j(2 izlozbe na spisku a obe u centru) jer je centar sa okolinom potpuno blokiran radovima, radnicima, masinama, automobilima, ljudima koji se u vrsti provlace izmedju svega toga.....a nisam ni prisla Trgu Republike. Umorila sam se preskacuci jarke, ciljajuci postojece granitne i ostale ploce i plocice i preskacuci one kojih i nema.....uzas. Slatka moja  mirna i tiha palanko, volim te najvise na svetu. 

Hate sto mi se niste javili, pa da provedete malo vremena u Casa de Kronos kao dragi gost.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Kronostime said:

Hate sto mi se niste javili, pa da provedete malo vremena u Casa de Kronos kao dragi gost.

Hvala Kronose, imacu to u vidu cim se oporavim, ima toliko toga sto moze da se vidi i cuje u Bg a dobro je i inspirativno.....ne dajte svoj grad dragi Beogradjani....

Edited by Pletilja
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
2 hours ago, RatzenStadt said:

Moj otac,
definitivno najveca kukavica, jadnik, pacenik, lazov, potuljenko...

jedina osoba na svetu koju odistinski mrzim sa strascu.

Proslo vas? 

Pola vasih gena je ocevo, ergo, strasno mrzite pola bioloskog sebe sto je prilicno....hm.... s obzirom da to ne mozete da promenite a zivot je kratak.

Nadite meru i fokusirajte se  na sebe, otac je to sto jeste i on je svoje izbore napravio na takav nacin, niste u negovim cipelama. Malo nas uspeva da postane junak svoga doba. Moze se uciti i kroz negativne primere. Odluka je na vama.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...