Jump to content

USO 2019 - poslednji GS sezone


wwww

Recommended Posts

Sad moze da osvoji ko hoce, u svakom slucaju bice lepa sportska prica za svet tenisa.

 

3 minutes ago, McLeod said:

Kada se budu svodile karijere, Federer ce cak imati najvise pehova od njih trojice. Neverovatno je u kakvim trenucima njega snalaze povrede. No, nije da bi ovde imao sanse protiv Nadala i ovako i onako, videlo se od prvog dana ko osvaja.

 

😄😄

Kako se turnir blizi kraju, moras povecati kvantitet jixa... kvalitet je od pocetka tu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milutinov Tata said:

. Pomalo cudna izjava u vezi Agasija i Stepaneka, nije mi bas najjasnije

Šta je rekao?

 

Kakav divan početak dana, spremam se na posao i palim TV jutros a tamo Dimitrov daje intervju na terenu :classic_blink: pomislih da se nisam još razbudila pa mi se pričinjava :classic_ohmy:

 

Dakle, Fedal finale je sprečeno a to je glavno, pa sad publika neka gleda to što je ostalo, tako im i treba. Sad bi turnir mogao baš lepo da se prati na miru do kraja, samo što nemam vremenaaaaa :cry:

 

Ali da mi je neko dao da biram igrača koji je najopasniji po Feda pre polufinala Dimitrov mi ne bi bio opcija sigurno :krstipd4:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kada se budu svodile karijere, Federer ce cak imati najvise pehova od njih trojice. Neverovatno je u kakvim trenucima njega snalaze povrede. No, nije da bi ovde imao sanse protiv Nadala i ovako i onako, videlo se od prvog dana ko osvaja.
Jel se zajebavas brate? [emoji23] Pa fed do one operacije kolena maltene nije imao povredu u karijeri. Sta treba da kaze onda Nadal sa svojim pauzama od pola godine i time sto maltene svake druge godine propusti kompletan kraj sezone.
Link to comment
Share on other sites

Znaci niko ni rec da napise da je Fed trazio MTO (Mcl je napisao, ali ga svi ismejavaju), da je izjavio da su ga ledja/vrat zezali ceo mec i da je stalno osecao nelagodnost, sto se i videlo tokom meca, footwork mu je bio ocajan, toliko homerunova nije udario od 2017., kad se svi saberu. Servis je bio los, fh i bh isto tako, na jedan dobar, dodju 3 ocajna.

Da se tako nesto desilo Narkodalu, o tome bi svi pisali i kukali kako nema srece sa povvredama :puke: a to sto Roger poslednje 3 godine ne zavrsava zdrav USO, to se svi prave ludi, valjda zato sto ne kuka kao drama queen Djokovic i ne predaje kao Djokovic i Nadal.

 

Mislila sam da sam mozda pogresila sto sam se povukla sa foruma, ali sad shvatam da je to ispravna odluka, jadni i bedni postovi.

Uzivajte, jedan manje Fed fan na forumu

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Darth Steva said:

😄😄

Kako se turnir blizi kraju, moras povecati kvantitet jixa... kvalitet je od pocetka tu.

 

Ne znam o kakvom jinxu pricas, i sam znas da je sve sto kazem suva istina.

 

Zao mi je sto je ovakva atmosfera oterala Vohu sa foruma i nadam se da ce da preispitati svoju odluku

Link to comment
Share on other sites






Da se tako nesto desilo Narkodalu,
 
Uzivajte, jedan manje Fed fan na forumu
 


Narkodal....Boxy jako i do samog kraja [emoji38]

A za ovo drugo, ne zajebavaj. Ovo je forum i pise se svasta. Ne treba da bude poligon jednoumlja.
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

 

Bukvalno svaki GS koji su Djokovic i Nadal osvojili u poslednje dve godine upada u ovaj opis.

 

Samo sto je po prvi put posle W 2017. Djokovic povredjen.

Evo samo ovaj Wimbledon je imao big3 u dobroj formi a da ne pričam dalje 😄 Ovde bukvalno niko nije. Čak ni Nadal, Medvedev na jednoj nozi drugi favorit 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darth Steva said:

Sad moze da osvoji ko hoce, u svakom slucaju bice lepa sportska prica za svet tenisa.

 

 

😄😄

Kako se turnir blizi kraju, moras povecati kvantitet jixa... kvalitet je od pocetka tu.

Ti pratis ovaj nebitni turnir? 😯

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Yi Sun Shin said:

Nešto slično je već snimljeno. Zove se Wimbledon i glume Kirsten Dunst i onaj lik što glumi najboljeg prijatelja glavnih likova u jedno pedeset filmova

Preteče me zoe :classic_biggrin: ali ni u filmu nisu oboje osvojili titulu, ovo bi tek bilo za anale. Što se naravno neće desiti, iako bih volela da neko opet zaustavi Serenu.

Kad smo kod filmova o tenisu, ima jedan skroz očajan koji sam davno gledala ali ne sećam se kako se zove, inače bih preporučila izbegavanje u širokom luku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...