Jump to content

Zivot i standard u SFRJ


Amigo

Recommended Posts

On 11/29/2021 at 2:18 PM, Milenko Puzigaca said:

To je i dalje dan republike, samo ga sumanuti iz nekog razloga prikrivaju. Istorijska cinjenica je da je tog datuma ukinuta monarhija i proglašena republika. Normalni takve događaje obelezavaju, npr dan pada Bastilje, dan nezavisnosti u USA, itd, sumanuti ih prećutkuju. Kako im drago, samo, pored ostalog, i zbog toga ko ih... a ostalima srecan dan republike :classic_biggrin:

I tamo su sekli glave kraljevima, a danas ih slave. Kad im izaslo iz dupeta u glavu.

Link to comment
Share on other sites

Franjo, deo trija BMW-V.Bajevic, Maric, Vladic ...no sjajan je bio i potonji Vlado Skocajic-Taramba.  M

A Popivoda i Oblak, Boro Primorac?

Meni sus eposebno svideli ... Močilo Vukoje. Džemal Hadžiabdić, Semir Tuce (Velež) Blaž Slišković me Nervirao...Kustudić iz Rijeke, Ameršek Olimpija (Vili posebno, a i Peter nije bio loš), Popovoda-naravno...Šećerbegović Sloboda Tuzla...Ibrahimbegović Borac Banjaluka, Ringov Vardar, Desnica Rijeka....zamalo da zaboravim omiljenog mi Vahu....ima mnogo toga...mnogo dobrih igrača...a golmani...Marić, Mešković, Petranović, Piter Borota, Dika stari Stojanović, a i novi nije mario....za Simovićaiz Napretka-Hajduka da ne pričam...i naravno, najbolji medju njima Dragan Pantelić.....

 

Da otopli, pa da se sastanemo na nekom sahu na Kelemegdanu, Niskoj Tvrdjavi ili na Tivoliju - za bolje nismo.:s_d:

 

Bolje preferans [emoji6]

 

Stoni fudbal....?

 

xPdv7PS.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...