Jump to content
Vox92.net Forum
McLeod

Bagovi i funkcionalnost foruma

Recommended Posts

Gile je kao drug Tito.
Više nije sa nama ali je u nama.

Sent from my SM-N950F using...

Prvo, disclaimer: nemam pojma o kompjuterima i softverima pa se izvinjavam ako pisem/pitam gluposti.

Ovaj forum izgleda slicno kao fb92.

Ali, tamo je dole levo stajao i "help" dugmic i vecina pitanja su se odgovorila sama (spoileri, kvotovi i slicno).

Ovde tog dugmica nema - ili ga samo ja ne vidim.

Moze li se to nekako ubaciti?

Edited by zoran59
  • Like 1

On 10/26/2019 at 1:59 PM, zoran59 said:

Prvo, disclaimer: nemam pojma o kompjuterima i softverima pa se izvinjavam ako pisem/pitam gluposti.

Ovaj forum izgleda slicno kao fb92.

Ali, tamo je dole levo stajao i "help" dugmic i vecina pitanja su se odgovorila sama (spoileri, kvotovi i slicno).

Ovde tog dugmica nema - ili ga samo ja ne vidim.

Moze li se to nekako ubaciti?

Ne vidim nigde da to postoji kao opcija a da je iskljuceno. Izgleda da se ta stranica zagubila sa novim verzijama foruma (B92 je na prilicno staroj verziji). 

Mogli bi da napravimo stranicu ali, iskreno, nemam bas nesto vremena za to. Zato je tu forum da se pita pa se uvek nadje nego da brzo odgovori. 

Sorry sto nemam bolje resenje 😕 

44 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bilo bi kul da pri merge-u 2 posta ostane jedan red razmaka izmedju.

Da, primetio sam ovo... ali mislim da bih za to morao da zalazim u kod. Provericu. Hvala 😉 

• Like 2

On 9/23/2019 at 3:53 PM, MetalHead said:

Koliko vidim nije moguce bez nekog plugin-a... istrazicu jos malo. 

Sta bi u vezi sa ovim? Nije moguce bez plugina ili si zaboravio? :p

8 hours ago, Miskooo said:

Sta bi u vezi sa ovim? Nije moguce bez plugina ili si zaboravio? :p

Nije moguce.

Da li postoji plugin koji bi to resio - ne znam. Nisam na tako nesto naleteo a trenutno imamo prioritetnijih stvari, tako da ce ovo morati da saceka. 

Izgleda da nije tačno ono što sam bio napisao. Skidam post (bilo je o max linkova ili slika po postu).

Admin može da kaže ako tih limita ima i koji su.

Edited by Yoyogi
Correction

8 hours ago, Yoyogi said:

Izgleda da nije tačno ono što sam bio napisao. Skidam post (bilo je o max linkova ili slika po postu).

Admin može da kaže ako tih limita ima i koji su.

Ne secam se sta si napisao? Ili si napisao ovde pa editovao?

Mislim da nema ogranicenja linkova i slika po postu. Mozda postoji neko tehnicko ogranicenje u broju karaktera u poruci pa tu onda ulazi sav code koji ide sa slikama/linkovima...

Posto verovatno vecina vas, kao i ja, ima problem da otvori bilo koji topic iz browsera, samo da vas obavestim da se trenutno radi na otklanjanju problema.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

• Thanks 1

Reseno.

Da li od opterecenja ili cega vec, nesto se pobrljavilo u jednoj od tabela u bazi. A zanimljivo je da ta tabela nije potrebna kada se forumu pristupa sa TapaTalk-a pa je tim korisnicima forum i dalje radio. 

Reseno je sada, a ujedno smo iskoristili priliku da upgrade-ujemo forum na poslednju verziju software-a. 

Izvinjavamo se na nedostupnosti i svima onima koji su propustili da iskazu svoju bes ili radost povodom sinocnjeg derbija (za neke je mozda i bolje tako). 😉

• Like 5
  • Thanks 1

SInoć sam imao problema da pristupim forumu. Mogao sam, tako da kažem, da pristupim sadržaju foruma, ali nisam mogao da otvorim ni jedan post da pročitam. Da li se to dešavalo još nekom ili samo meni ?

1 hour ago, Eddard said:

Samo jedan post iznad... 😄

:ajme:

Spoiler

Da li znaš koliko sam puta kritikovao forumaše što čitaju samo poslednju stranu ?

• Like 1
  • Haha 2

Izlogovao sam se sa racunara, zaboravio sam sifru. Ne dolazi mi email za reset sifre.

5 hours ago, unagi said:

Izlogovao sam se sa racunara, zaboravio sam sifru. Ne dolazi mi email za reset sifre.

Proverio spam folder? Ako je tamo, oznaci ga da nije spam pa da ti vise ne zavrsava tamo...

A ako nije tamo, jedino sto ja mogu da uradim jeste da ti stavim neki novi privremeni password, pa se ti uloguj i promeni ga.