Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Forum je, kao sto primecujete, vrlo slican starom, na istoj, samo modernijoj verziji platforme podignut, ali nije kopija.

Ukoliko primetite bagove, ili nesto funkcionise drugacije od starog foruma (ili onoga sto ocekujete), javite nam ovde.

Edited by zoe Bg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, zoran59 said:

Izvinjavam se ako sam samo corav, no fali mi "back to top" dugmic, pogotovu sa 25 postova po stranici (a to mi se inace svidja).

Otpasce mi prst od scrollovanja...😄

Dobra ideja! Stavicu na listu...

 

1 minute ago, Laki21 said:

Slova su mi presitna, ćorav sam. Na starom sam uz naprezanje mogao da čitam i bez naočara, ovde jok.

Mogu li se povećati, ima li negde ta funkcionalnost?

Videcu da stavimo varijacije na temu pa jedna moze biti sa vecim fontom, jedna sa tamnom pozadinom - pa svako izabere sta mu odgovara. 😉

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

Slova su mi presitna, ćorav sam. Na starom sam uz naprezanje mogao da čitam i bez naočara, ovde jok.

Mogu li se povećati, ima li negde ta funkcionalnost?

To mozes sam da sredis, da ti bude uvek tako, a da se ostalima ne promeni to.

U Chrome-u instaliraj addon "user CSS". Napisacu ti sutra u poruci sta tacno da uradis. Mogu jos neke takvi stvari da se srede...

Link to comment
Share on other sites

Da se smanji veličina ovog youtube prozora, izbija oči.

 

Sad vidim da je ovo možda trebalo na onu drugu temu, Sugestije u vezi funkcionalnosti ali nebitno, samo smanjite 😄

Edited by djole
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Doorn said:

Kako se stavlja YT? Kod mene se vidi samo link. 

Isto kao na prošlom forumu, znači dovoljno je kopirati onaj link što dobiješ u share, samo sačekaj par sekundi pre postovanja da ga on prebaci u embedded.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, McLeod said:

CTRL i + ? 😄

 

11 hours ago, BattleBorn said:

To mozes sam da sredis, da ti bude uvek tako, a da se ostalima ne promeni to.

U Chrome-u instaliraj addon "user CSS". Napisacu ti sutra u poruci sta tacno da uradis. Mogu jos neke takvi stvari da se srede...

Nije problem na kompu, problem je na mobilnom. To sam uspeo da zaboravim da kažem. Meni je setovanje na Androidu na najveća slova, ali to iz nekog razloga ne utiče na slova ovog foruma. Ona su za razliku od drugih stranica jako sitna.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije problem na kompu, problem je na mobilnom. To sam uspeo da zaboravim da kažem. Meni je setovanje na Androidu na najveća slova, ali to iz nekog razloga ne utiče na slova ovog foruma. Ona su za razliku od drugih stranica jako sitna.

Raširi stranu na Chrome-u sa dva prsta.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BattleBorn said:

Neke stvari se testiraju najbolje upotrebom.
Paginacija bi stvarno mogla da se sredi, da se smanji broj postova na jednoj stranici.

Svidja mi se dosta ovaj white clean izgled, ali mi je tezak za citanje postova. Pa u inspect-u dodajem background color da izmedju postova imam neku boju.
Sirina content dela je ok, mozda smo naviknuti da je content deo siri, da je manja margina, ali to je do navike. Ovako je ja mislim zapravo bolje.

Ne razumem se baš u terminologiju ali zar nije ovde content deo širi nego na prošlom forumu a margina manja? 

Meni je preglednost super sa jednim ctrl- na 90% ali onda su mi slova nešto manja nego što mi odgovara. Videću da nabacim taj user CSS ili da sačekam ovo što je MetalHead pomenuo da će možda uvesti za menjanje veličine fonta.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan. Moderator bez CP može da bude samo advokat banovanih. Ne može se doći do trasha, gde stoji sluajno izbrisan post a gore je ostao post sa dezinformacijom.. Nema ni opcije MOVE, te su na topiku ostala trolovanja. Srećom, postojala je opcija HIDE i privremeno rešenje je uspelo. Refreshom stranice, stiže uvredljivi post za obrisano trolovanje.

Nisam religiozan i ne obeležavam crkvene praznike, ali sam mogao današnji dan da provedem u prirodi. Ostao sam ipak ovde, misleći da bih mogao naći nešto korisno za zanimaciju ili sređivanje,  Zato ću  da se izgasim jer jedino mogu cuclu da stavim u usta..

Edited by Barakuda Brnabić
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Ne razumem se baš u terminologiju ali zar nije ovde content deo širi nego na prošlom forumu a margina manja? 

Meni je preglednost super sa jednim ctrl- na 90% ali onda su mi slova nešto manja nego što mi odgovara. Videću da nabacim taj user CSS ili da sačekam ovo što je MetalHead pomenuo da će možda uvesti za menjanje veličine fonta.

Da, da, nego ja imam 24", a sad sam video da je sirina fiksna i za vece ekrane. (facepalm)

Videcemo sta ce biti sa tim skinovima, neki zele i dark skin.
 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...