Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

36 minutes ago, zoran59 said:

Da li je neko hakovao Yoyogijev account?

 

Na svim temama gde je okacio fotke, sad mi se pojavljuje jedna te ista fotka, evo screenshota:

 

bjXjskl.jpg

 

Verovatno je Yoyogi sam, zbog bana, stavio tu sliku na linkove na kojima su bile druge slike. 

Pozdrav, Yoyogi. 👍

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu kada se banuje postoji opcija da se forumasu dozvili pristup forumu I njegovom nalogu uz zabranjeno postovanje I da se zabrani pristup sajtu kao sto je na proslom forumu bilo. Praktikujemo ovo prvo, osim za neke teze prestupe. Tako da Yoyogi verovatno ima mogucnost da preduzima neke radnje sa svog naloga (sigurno moze da stavlja lajkove, salje I prima poruke...) koje su dovele do pojave tih slika. 

Edited by A sad
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je to stavljao kao eksterno linkovanu slicicu, a hostuje je na svom sajtu... kada nije bio banovan slicica je bila drugacija (1piksel x 1piksel, prakticno nevidljiva) a sada kada je banovan on menja sliku... 

 

@Yoyogi preporucio bih ti da oladis sa ovim, da ne bi dobio trajni ban zbog zloupotrebe foruma (postavljanje nerelevantnog sadrzaja na teme, sinhornizovano u vise tema - trolovanje i spamovanje). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam malo dokon... zanimljiva ideja sa Pix*Pix sličicom, ali, je, izgleda, malo prozaičnije od toga 😄

Pošto su sve slike hostovane "kod njega" (sajt i forum poetičnog imena :ss:🈳🈂️🈴️ - što je opet zgodno jer je lako bleklistovati taj 1 sajt i osloboditi se svih "pozdrava iz ćuze", bar sam tako ja uradio) samo je preimenovao ovu zatvorsku sliku u svaku postovanu ovde (verovatno uz pomoć nekog bulk renamera/name duplicatora - jer... mučno je raditi to "peške" u tom obimu - 1010 puta 😮) i zamenio svaku originalnu ovom u odgovarajućim folderima...  

 

U svakom slučaju, ozbiljan posao i ozbiljna sabotaža foruma i ako je neko Went with the bang on je...

e, sad...nameće se i ozbiljno pitanje...

 

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2019 at 9:22 PM, fancy said:

Bio sam malo dokon... zanimljiva ideja sa Pix*Pix sličicom, ali, je, izgleda, malo prozaičnije od toga 😄

Pošto su sve slike hostovane "kod njega" (sajt i forum poetičnog imena :ss:🈳🈂️🈴️ - što je opet zgodno jer je lako bleklistovati taj 1 sajt i osloboditi se svih "pozdrava iz ćuze", bar sam tako ja uradio) samo je preimenovao ovu zatvorsku sliku u svaku postovanu ovde (verovatno uz pomoć nekog bulk renamera/name duplicatora - jer... mučno je raditi to "peške" u tom obimu - 1010 puta 😮) i zamenio svaku originalnu ovom u odgovarajućim folderima...  

 

U svakom slučaju, ozbiljan posao i ozbiljna sabotaža foruma i ako je neko Went with the bang on je...

e, sad...nameće se i ozbiljno pitanje...

 

 

Pa dobro, tebi je to "ozbiljan posao" kao što bi bio i nekom slučajnom prolazniku.

Da nešto naučiš, tako je od kada postoji DOS. Ovo je sve što je trebalo (može i komandna linija samo su onda po jedan % znak, ne %%):

 

@echo off

setlocal enabledelayedexpansion

for /f "usebackq tokens=*" %%i in (`dir /b *.jpg`) do (

   set _name=%%i

   set _name=!_name:old_=!

   copy "2019kinshasa01.jpg" "!_name!"

  )

endlocal

 

Ako je neko banovan ne sme da koristi internet? Na ovaj sajt nisam ni došao niti sam ga pipnuo za sve to vreme.

Link to comment
Share on other sites

 
Pa dobro, tebi je to "ozbiljan posao" kao što bi bio i nekom slučajnom prolazniku.
Da nešto naučiš, tako je od kada postoji DOS. Ovo je sve što je trebalo (može i komandna linija samo su onda po jedan % znak, ne %%):
 
@echo off
setlocal enabledelayedexpansion
for /f "usebackq tokens=*" %%i in (`dir /b *.jpg`) do (
   set _name=%%i
   set _name=!_name:old_=!
   copy "2019kinshasa01.jpg" "!_name!"
  )
endlocal
 
Ako je neko banovan ne sme da koristi internet? Na ovaj sajt nisam ni došao niti sam ga pipnuo za sve to vreme.
Tebe treba banovati za primer!

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2019 at 9:51 PM, MetalHead said:

 

@Yoyogi preporucio bih ti da oladis sa ovim, da ne bi dobio trajni ban zbog zloupotrebe foruma (postavljanje nerelevantnog sadrzaja na teme, sinhornizovano u vise tema - trolovanje i spamovanje)

 

Vidim da si vratio slike - ali evo da te nisam upozorio - budes li to uradio jos jednom, bices trajno banovan i svi postovi ce ti biti obrisani. Boldovano ti je razlog zasto. Jel to ok? 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MetalHead said:

 

Vidim da si vratio slike - ali evo da te nisam upozorio - budes li to uradio jos jednom, bices trajno banovan i svi postovi ce ti biti obrisani. Boldovano ti je razlog zasto. Jel to ok? 

 

 

Ma slobodno. Malo ćeš još da ideš okolo da tražiš gde su kvotovane i stalno ti po neka iskoči.

 

Ali pazi ovo. Ode Vučić u Kinu i tamo, neko od nižeg ranga kaže nekome od nižeg ranga u njegovoj delegaciji, da se na sajtu tom i tom stormfrontaši i rasistički divlja po Kini što je u suprotnosti sa deklaracijama i izjavama koje Vučić daje.

Onda tebi pozvoni policija jer ti  držiš taj sajt. Šta bi rekao? Naravno, rekao bi da ta mišljenja nisu tvoja nego anonimnih članova a oni tebi da si ti odgovoran jer im ti to omogućavaš.
"Pođite sa nama."

 

Tako i za slike: ako mišljenja u postovima nisu stavovi foruma, tako nisu ni slike. Ili proglasite da sve što se stavi na forum postaje vlasništvo foruma. Pazi qrca mu, ti mene banuješ a ja da ti ostavim lično snimljene slike da ti prave promet i klikove?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Yoyogi said:

Ma slobodno. Malo ćeš još da ideš okolo da tražiš gde su kvotovane i stalno ti po neka iskoči.

 

 

To se ne radi tako 😉 Prosta Replace funkcija nad SQL bazom odradi posao dok si rekao Yo. Dovoljno je da ti ubijem "srbijadotokija" u linku i da se slika ne pojavi. 

 

I masis poentu - naravno da su stavovi tvoji, i svi komentari i sve slike tvoje (mada kad ih tako pustis u etar bez copyright-a, tesko da ce ostati tvoje).

Ali ti zloupotrebljavas platformu (forum) koja ti je omogucila da taj sadrzaj okacis tu, tako sto ga menjas na taj nacin da u temi o, ne znam ni ja, na primer pivu, gde je stajala slika piva, sada stoji neka druga slika koja je totalno nerelevantna. Objasnio sam ti lepo tamo u bold-u. 

 

Jbg, ako to ne kapiras, onda nema sta da raspravljamo dalje. Najbolje bi bilo da se ponasas kako treba i ne budes banovan pa nemas potrebe ovakve gluposti da opet radis. OK? 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam se setio da uzmem screenshot ali mi izletela gif reklama za nesto, nisam ukapirao sta, jer sam bio u stanju shoka ...... dvojica bradonja se grle na nekoj livadi, leze u travi, nasmejani i srecni. Nemam nista protiv drugova, nikad nisam ni imao, nego danima razmisljam koji algoritam ih je doneo na moj telefon i pre svega zasto? :classic_unsure: Uslikacu sledeci put.

 

Yoyogi, nemoj se zayebavas na ovom forumu, ovo su neki mladji, ne respektuju nas prvoborce, ima da nas ugase ko Kinezi Tjenanmen. Bilo bi steta izgubiti te, dobar si za zayebanciju.

Sto se tvojih slika tice ne brini, to ionako niko ne gleda. Samo neke vozove i japanske vrnjacke banje slikas, nista drugarice Japanke i ostalo sto vole mladi.

E da i glupu Ikea, pa to ima sad brate u Srbiji u Bubanj Potoku, niko se ne lozi na to, jeftine hoklice, oklagije i te stvari.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...