Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Reseno.

 

Da li od opterecenja ili cega vec, nesto se pobrljavilo u jednoj od tabela u bazi. A zanimljivo je da ta tabela nije potrebna kada se forumu pristupa sa TapaTalk-a pa je tim korisnicima forum i dalje radio. 

 

Reseno je sada, a ujedno smo iskoristili priliku da upgrade-ujemo forum na poslednju verziju software-a. 

 

Izvinjavamo se na nedostupnosti i svima onima koji su propustili da iskazu svoju bes ili radost povodom sinocnjeg derbija (za neke je mozda i bolje tako). 😉

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2019 at 9:15 AM, Amigo said:


stalno ovde postavljas neke racunice koliko imas para sve do fotokopije svoje plate valjda da impresioniras pre svega raju koja zivi u Srbiji, to ti je specijalitet .....

 

33 minutes ago, Amigo said:

 

u vezi privatnih podataka je besmisleno posle stavljanja sopstvenih fotografija i delova platnih listi javno na forum.

 

Ovo je drugi put da nekaznjeno objavljujes lazi o meni ........... nisam te reportovao, ja to ne radim ...... 

 

Ja te, poslednji put kulturno, pitam kolika je moja plata? Cifra, broj, suma, iznos ...... ne znam kako se kod vas u Bosni kaze, ali nisu nasi jezici toliko razliciti da me ti ne razumes.

 

Ti si svoj cilj postigao, uspeo si da me predstavis kao idiota koji javno objavljuje svoju zaradu.

 

Moj cilj je da dokazem da je to odvratna laz. Nadam se da na ovom forumu svaki ucesnik ima pravo da zastiti svoj integritet od lazi koje se smisljeno plasiraju protiv njega.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Ovo je drugi put da nekaznjeno objavljujes lazi o meni ........... nisam te reportovao, ja to ne radim ...... 

 

Ja te, poslednji put kulturno, pitam kolika je moja plata? Cifra, broj, suma, iznos ...... ne znam kako se kod vas u Bosni kaze, ali nisu nasi jezici toliko razliciti da me ti ne razumes.

 

Ti si svoj cilj postigao, uspeo si da me predstavis kao idiota koji javno objavljuje svoju zaradu.

 

Moj cilj je da dokazem da je to odvratna laz. Nadam se da na ovom forumu svaki ucesnik ima pravo da zastiti svoj integritet od lazi koje se smisljeno plasiraju protiv njega.

 

ma kakav cilj uspesno postignut kad nisam ni videla tu objavu zarade

 

ali interesanto jeste i sinula mi je ideja da bi svi trebalo javno da objave svoju zaradu da znamo koga da lajkujemo 😍

 

...i prijavimo poreskoj

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Ovo je drugi put da nekaznjeno objavljujes lazi o meni ........... nisam te reportovao, ja to ne radim ...... 

 

Ja te, poslednji put kulturno, pitam kolika je moja plata? Cifra, broj, suma, iznos ...... ne znam kako se kod vas u Bosni kaze, ali nisu nasi jezici toliko razliciti da me ti ne razumes.

 

Ti si svoj cilj postigao, uspeo si da me predstavis kao idiota koji javno objavljuje svoju zaradu.

 

Moj cilj je da dokazem da je to odvratna laz. Nadam se da na ovom forumu svaki ucesnik ima pravo da zastiti svoj integritet od lazi koje se smisljeno plasiraju protiv njega.

 

Izvini Jasharevicu, ako te to toliko povredilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Denis Jasharevic said:

 

 

Ovo je drugi put da nekaznjeno objavljujes lazi o meni ........... nisam te reportovao, ja to ne radim ...... 

 

Ja te, poslednji put kulturno, pitam kolika je moja plata? Cifra, broj, suma, iznos ...... ne znam kako se kod vas u Bosni kaze, ali nisu nasi jezici toliko razliciti da me ti ne razumes.

 

Ti si svoj cilj postigao, uspeo si da me predstavis kao idiota koji javno objavljuje svoju zaradu.

 

Moj cilj je da dokazem da je to odvratna laz. Nadam se da na ovom forumu svaki ucesnik ima pravo da zastiti svoj integritet od lazi koje se smisljeno plasiraju protiv njega.

Kol`ko sam ja uspeo da skontam - obojica zivite i zaradjujete u Kanadi.

Dje je, ba, zapelo?:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, John Terry said:

Imate li ignor listu ovde i kako se do nje dolazi, to jest kako nekog da na nju metnem?

 

Klikneš na svoj profil pa ignored users i ukucaš koga želiš da staviš na ignore listu. Samo ovde su svi forumaši fini i moji istomišljenici pa ja tu opciju ne koristim. 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

Imate li ignor listu ovde i kako se do nje dolazi, to jest kako nekog da na nju metnem?

Jos lakse ti je da kursor postavis na nick ili avatar forumasa kojeg hoces da stavis na IL,sacekas par sekundi i nakon sto ti se otvori prozor na samom dnu videces opciju Ignore User. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, unagi said:

Izlogovao sam se sa racunara, zaboravio sam sifru. Ne dolazi mi email za reset sifre.

Proverio spam folder? Ako je tamo, oznaci ga da nije spam pa da ti vise ne zavrsava tamo...

 

A ako nije tamo, jedino sto ja mogu da uradim jeste da ti stavim neki novi privremeni password, pa se ti uloguj i promeni ga. 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...