Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

Ma je li tako?

Evo ti. Još stoji, govedo iznosi lične podatke drugih članova, raportirano, dva puta

 

Sto ti sa tvojim fakultetom organizacionih nauka u Rakovici ne pravis milion godisnje ako Yale ne valja? 

 

Niko nije prstom mrdnuo. Doduše, taj je Fakultet danas elita, samo da duhovi iz državnih šljivara to iznose na Forum, nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

A zasto mislis da "niko nije prstom mrdnuo"? Imas uvid u rad moderacije, u internu komunikaciju?

 

I sto sada vredjas clana (ne secam se ko je, mrzi me da gledam, moderacija radi na tome)? 

 

I sta cemo sa tim sto iznosis podatke o kretanju clanova moderacije?  🙂

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Yoyogi said:

 

Niko nije prstom mrdnuo. Doduše, taj je Fakultet danas elita, samo da duhovi iz državnih šljivara to iznose na Forum, nije u redu.

Jbte Yoyogi, ja se secam davno da sam cula da je taj fakultet postojao, ali cisto sumnjam da je neko razmisljao da su to "licni podaci" dok nam nisi skrenuo paznju na to. Kao da je bitno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma navlači ga na ban kao fol odavanje intimnih tajni, a sto puta nam je na fb92 pričao da je završio FON, u fazonu “ja završio FON a radim kao programer u Japanu, vidite kako je to dobra škola bila”. Moderatori nisu pratili ptf Emigracija na fb92 pa se upecali.

Link to comment
Share on other sites

Ma navlači ga na ban kao fol odavanje intimnih tajni, a sto puta nam je na fb92 pričao da je završio FON, u fazonu “ja završio FON a radim kao programer u Japanu, vidite kako je to dobra škola bila”. Moderatori nisu pratili ptf Emigracija na fb92 pa se upecali.
Hvalio se kako samo on zna COBOL. [emoji14]
To samo kad mu odgovara.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Yoyogi said:

Spekulacije o identitetu drugih forumasa - 15-30 dana

Ali on nije spekulisao - ocigledno je samo pomenuo nesto sto si ti pomenuo ranije, mislim od kud njemu inace bas FON a evo i drugi potvrdjuju da su svesni te informacije. Ja se toga ne secam jer je verovatno pre mog vremena na forumu, a i sto bih se secala tako necega... ali to onda znaci da ti treba da budes kaznjen za podmetanje, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Yoyogi said:
Nisam ja to rekao, to je pomenuo neko na PPP i bio za to banovan. Namerno je to uradio da bi izazvao ovo što sada imamo.
Nikad nisam bio programer u Japanu kao što onaj drugi iz ekipe tvrdi.

nista
 

Edited by mrd
NEma smisla razvlaciti ovu podmetacinu.
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Yoyogi said:

Nisam ja to rekao, to je pomenuo neko na PPP i bio za to banovan. Namerno je to uradio da bi izazvao ovo što sada imamo.

Nikad nisam bio programer u Japanu kao što onaj drugi iz ekipe tvrdi.

Ja nemam pojma da li si ili nisi, samo kazem da drugi tvrde da jesi, a ti razmisli, posto ej i dokazivo ako denis odluci da se time bavi.

Link to comment
Share on other sites

On 11/2/2019 at 5:37 PM, MetalHead said:

A zasto mislis da "niko nije prstom mrdnuo"? Imas uvid u rad moderacije, u internu komunikaciju?

 

I sto sada vredjas clana (ne secam se ko je, mrzi me da gledam, moderacija radi na tome)? 

 

I sta cemo sa tim sto iznosis podatke o kretanju clanova moderacije?  🙂

 

 

8 hours ago, Yoyogi said:

Spekulacije o identitetu drugih forumasa - 15-30 dana

 

Mene ignorises? 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miskooo said:

 

Sta bi u vezi sa ovim? Nije moguce bez plugina ili si zaboravio? :p

 

Nije moguce.

 

Da li postoji plugin koji bi to resio - ne znam. Nisam na tako nesto naleteo a trenutno imamo prioritetnijih stvari, tako da ce ovo morati da saceka. 

Link to comment
Share on other sites

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/161-pdf-politika-kritike-žalbe-predlozi-pohvale-pitanja/&do=findComment&comment=172411

 

Odbacujem kao neosnovane i izmisljene optuzbe da sam time sto sam ostavljala odgovore na nekih desetak tema koje je isti nick postavio, svojim odgovorima taj isti nick stalkovala.

 

Takodje kao proizvoljnu tvrdnju, odbacujem optuzbu da su moji postovi neargument. stalk.

a neki drugi slicni su `argumentovano zapusavanje usta`. Ovo posebno odbacujem jer nisu dostavljeni dokazi u obliku citata o tome kako ja stalkujem a grupa nickova argumentima zapusava usta.

 

Istovetno odbacujem optuzbu da sam ikome, bilo kome, pisala pesme na Poeziji,

jer pesme ne da nisam pisala nekome vec pesme uopste na ovom forumu nisam pisala nikada i nikome.

Veliko olaksanje za porotu je to sto je dokaz za moj iskaz proverljiv na samoj Poeziji. 

 

Ovo nikako ne bi trebalo da znaci da nikada necu napisati pesmu...pesmu zeni svakako necu iz prostog razloga sto nisam Jovan Ducic,

ali eto pesmu kao pesmu ako budem imala volju, bez obzira na

sadrzinu i metriku....zasto ne napisati...

 

Pesme ne bi trebalo da izazovu los osecaj u organizmu vec naprotiv. A onaj kome je pesma upucena bi trebalo da bude ponosan.

Zato nije jasno sta bi to hipoteticki moglo da bude lose cak i da jesam napisala kojekakav pesmichak?

 

...antipoete i antiprozolozi stop.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Yoyogi said:

Izgleda da nije tačno ono što sam bio napisao. Skidam post (bilo je o max linkova ili slika po postu).

 

Admin može da kaže ako tih limita ima i koji su.

 

Ne secam se sta si napisao? Ili si napisao ovde pa editovao?

 

Mislim da nema ogranicenja linkova i slika po postu. Mozda postoji neko tehnicko ogranicenje u broju karaktera u poruci pa tu onda ulazi sav code koji ide sa slikama/linkovima...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dulematic said:

Haha, loš pokušaj poentiranja pomognut time što su ti obrisane pesme koje si pisala.

Nije da nisam očekivao 😄

 

 

 

Cekaj, ti i dalje izmisljas provervljive stvari. Sta ti je? :classic_huh:

 

Ni jednu pesmu nisam napisala. Pa tako ni jedna moja pesma nije ni mogla da bude izbrisana.

Nadam se da postoji neko ko moze da te urazumi jer to sto iznosis neistine i to sto me time gnjavis je za report.

 

(ali zasto? cime si ti tacno inspirisan i otkud si se stvorio obzirom da se nisam nacitala tvojih postova sve do sada?)

 

...znaci da vidimo, da li ima jos neko se ovako eksluzivno seca mojih toboznjih pesama na poeziji

i posebno ko je te nepostojece pesme jos i obrisao - neka se javi

 

 

naravno da nema niko ko je citao ni brisao nepostojece, to je jasno... i naravno da je dulemat.

mozda pokusao da bude duhovit ali sluzeci se ozbiljnim neistinama,

kakva je to duhovitost ako se niko ne nasmeje vec bi se pre sakrio pod tepih i pretvarao da ne primecuje svu tu `silu` duhovitosti?

 

ja veruj mi, za razliku od tebe, takvo nesto nisam ocekivala

jer kako ocekivati da ce me iko ikada saletati time da sam pisala pesme koje nisam....to je nestvarno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

ok prihvatam izvinjenje, ipak  gledaj da se ovakvo razvlacenje bazirano na proizvoljnosti ne desava,

jer zaista sam mislila da sam dozivela vantelesno iskustvo u zoni sumraka ili kakvoj crnoj rupi...kao da govorim ali me ne cuju kao da sam tu ali me ne vide...

znas taj osecaj iz filma ili sna sa nocnom morom?

 

a i kako da ne mislim tako ako imamo da si pogresio kada si rekao da sam pisala pesme,

morala sam ovde da se kunem na bibliju da dokazem da nisam,

tebi ni to nije bilo dovoljno vec nastavljas da insistiras da ne samo sto sam pisala pesme nekoj zeni, jos su mi te pesme i obrisane (nocna mora)

 

i sada, posle niza dana ubedjivanja stizemo do toga da ipak nisam pisala pesme,

da to nije bila poezija vec proza...i kao slag - ta proza koju sam pisala, nije ni obrisana

 ...sa toliko promasaja i gresaka u koracima nisam imala cast da se susretnem u skorije vreme posebno ne na forumu gde je lako videti sta ko gdei  kada

 

I dobro si me podsetio pa ja moram da nastavim novelu koju sam zapocela ( ljudi sa nestrpljenjem ocekuju nastavak) i to

na mestu gde je eksplicitno objasnjeno kako se niko ne bi zbunio da pomisli da je u mojoj noveli rec bas o njemu/njoj ili bilo kome

 

znaci tako lepo je to tamo objasnjeno da se ja pitam zasto sam prihvatila tvoje izvinjenje na pocetku ovog posta ...

(mozda zato sto zaboravljam ali ne oprastam)

 

pozdrav i dovidjenja :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...