Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

2 hours ago, Squabbit said:

Moze li da se menja nick?
Jok?

 

Meni je tvoj nick uvek bio ultra super 🙂 

 

Pa ono... ili sacekaj ili ako je frka (uhodi te zena, tasta, svastika, kum, ortak, kolega, poslovni partner...) javi na PP kakve izmene hoces. Pa da vidimo sta kaze cenovnik. 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MetalHead said:

 

Meni je tvoj nick uvek bio ultra super 🙂 

 

Pa ono... ili sacekaj ili ako je frka (uhodi te zena, tasta, svastika, kum, ortak, kolega, poslovni partner...) javi na PP kakve izmene hoces. Pa da vidimo sta kaze cenovnik. 😄 

Ma jok, metio sam u rank

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, MetalHead said:

 

Meni je tvoj nick uvek bio ultra super 🙂 

 

Pa ono... ili sacekaj ili ako je frka (uhodi te zena, tasta, svastika, kum, ortak, kolega, poslovni partner...) javi na PP kakve izmene hoces. Pa da vidimo sta kaze cenovnik. 😄 

 

24 minutes ago, Squabbit said:

Ma jok, metio sam u rank

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam odavno prestao da tražim grace period da se post ispravi, makar 5 minuta a da ne bude obeležen kao editovan.

Uvek odbijeno.

 

Stvarno, mnogi dolaze preko malih ekrančića smartphone, u prevozu, čak i dok hodaju, typos su neminovni.

 

Loše spelovanje su loši maniri a uviđene greške (kada je post poslat) je nemoguće ispraviti bez da se post obeleži kao editovan, kao da je ceo smisao posta promenjen.

 

Eto, moj ponovljeni donhikotovski zahtev Upravi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Ja i dalje ne razumem zasto ti smeta sto pise da je post editovan... Jel jeste editovan? Jeste! Zasto? Pa napisi tamo prilikom editovanja razlog "typo" i sve cool... 

A zbog čega tebi baš treba da ja to napišem i da je post editovan?  Pusti nas da ispravimo typo greške u prvih 5 minuta. 

Šta te to košta?

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je 98% mojih postova editovano u prvih 5 minuta i jedino sto me malo nervira je sto nisam u stanju da pregledam post kako treba prije nego kliknem dugme i postujem. 

 

Sto svakako nije greska sistema i nije big deal.

 

Nadam se da ce makar ovaj post uci u onih 2%. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I ja volim da procitam pismen i "ispravan" post, trudim se cak  i kad saljem poruke mami da to bude "kako Bob zapoveda"....ali, negde zakljucise da ljudski mozak (u vecini slucajeva) razume procitano, cak i kad su sva slova izmesana, neko pogresno dodato/izostavljeno. Svima nam se desava da pogresimo, ali osim ako taj typo menja smisao celog posta - leave it as it is!

 

Napises na pocetku posta:"Unapred se izvinjavam za typos" i guraj dalje - manja tlaka nego editovati, ispravljati, save-ovati....

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2019 at 1:34 PM, Yoyogi said:

Stvarno, mnogi dolaze preko malih ekrančića smartphone, u prevozu, čak i dok hodaju, typos su neminovni.

 

neminovno je da se tako jednom skucas u banderu ili zavrsis pod vozom. tipfeleri, sa druge strane, nisu neminovni. posveti malo vise paznje sastavljanju postova, i to je to. al ne dok hodas, ili vozis, ili radis nesto deseto. u tom slucaju imamo win-win situaciju. em nas Yoyogi ostaje ziv, em dobivamo kvalitetne postove na diskusionom  forumu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Netacno. Nemoj siriti dezinformacije. 

 

To sto si ti stavio sa svog foruma je totalno irelevantno jer ne koristimo istu platformu. 

 

Evo ti kako izgledaju podesavanja kod nas:

image.thumb.png.1edd621fa756f5477b23089d00fcde38.png

Kao sto vidis imate 5 (i slovima: pet) sati, ne minuta, vec sati za editovanje svojih komentara. 

Opcija da se ne vidi da je editovano (edit silently) postoji ali nema dodatnih opcija pa nije moguce podesiti vremenski period u kome se nece videti da je post editovan. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa prvo mi nije bilo jasno zasto toliko insistiras na tome (zapravo i dalje mi nije jasno), ali sad kad vidim da ne prestajes i da si stavio screenshot nekog drugog sistema pogledao sam detaljno kako to izgleda kod nas. Eto, konacno zavrsismo i to. 

Link to comment
Share on other sites

Čačko da napravi "Edited by" nakon 5 minuta 😄

 

Ne stigoh juče da kažem, to oko editovanja su na drugim mestima, kad su videli da ili nije moguće ili nije lako ili da ne znaju kako, proglasili politikom kuće.

 

Ovde je najvažnije da to nije politika kuće, tako da nema više nikakve veze, neka ga kako je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...