Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

10 minutes ago, Issey said:

Potreban je reset totalni, pa ispočetka sa novim mlađim snagama i selektorom. Pa ako to donese plasman na OI super, ako ne, mora strpljivo pa ćemo videti...

Mlade snage :lol_2:

 

Znaci ti bi rasterao ovu ekipu koju sad imamo i nije losa i doveo mladje igrace koji nisu ni blizu ovoga sto sad imamo?

 

PS. Dok Skola i Gasol igraju sa 40?

 

:krstipd4:

Edited by momohyoideus
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Casaubon said:

Uz to, slažem se sa ocenama da je potrebno da se desi čudo da ikada više vidimo Jokića u dresu Srbije. Što smo ga gledali, gledali.

 

Ne bih bas da zurimo s tim, uz novog selektora koji ce umeti da ga iskoristi to bi mogla da bude skroz drugacija prica. I ja bih se na njegovom mestu zamislio za cije sam babe zdravlje potrosio mesec i po dana ako sluzim samo da postavim nekome blok, da glumim cetvorku ili da budem bekap Raduljici ili Bircevicu. Da on bude tu svako leto, to tesko, ali mlad je on jos, ne treba nikoga otpisivati zauvek.

 

Edit: i one suze protiv Argentine znace da mu je ipak stalo.

Edited by Duh koji lebdi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, momohyoideus said:

Mlade snage :lol_2:

 

Znaci ti bi rasterao ovu ekipu koju sad imamo i nije losa i doveo mladje igrace koji nisu ni blizu ovoga sto sad imamo?

 

PS. Dok Skola i Gasol igraju sa 40?

 

:krstipd4:

 

Mlade snage na pozicijama koje su držali Đorđevićevi ljubimci - Birča, Radulja, Simon... Većina ostalih su ionako mladi... šta nije jasno? Ili bi ti da ti Radulja vesla do četreste?!

Edited by Issey
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mare80 said:

Dajte bre ljudi kada neko napise mlade snage misli da mladji treba da zamene hebenog Bircu i Radulju jer ocigledno je da oni pomalo zaostaju za hvalitetom Skole i Gasola koji ovde neki navode kao primer....

Kad neko napise "potreban je reset totalni pa sve ispocetka" meni to deluje kao da bi zamenio ceo tim strucni stab i kss rukovodstvo

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Casaubon said:

Mi imamo vise igraca u NBA, nego cesi u EL... Blam kako igramo.

Bjelica posle onih prvih utakmica sa amaterima potpuno zabirčevićevao... Teško ga je gledati na terenu. Uz to, slažem se sa ocenama da je potrebno da se desi čudo da ikada više vidimo Jokića u dresu Srbije. Što smo ga gledali, gledali.

 

Što, s obzirom na pristup, i nije neka šteta. Enciklopedijski prikaz pojma "Časti svojim prisustvom."

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, momohyoideus said:

Kad neko napise "potreban je reset totalni pa sve ispocetka" meni to deluje kao da bi zamenio ceo tim strucni stab i kss rukovodstvo

 

Mislio sam na selektora i nekoliko igrača. Nisam mislio na KSS. Novi selektor znači novi sistem i neku vrstu reseta... Kao kad je dolazio Đorđević umesto Dude... Đorđeviću se sledeći put ne bi odazvalo bar 5 igrača, a moramo da igramo kvalifikacije za OI... Sa njim bi se samo nastavio pad, jer atmosfera više nije zdrava... Mora neka vrsta reseta...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

 

Mislio sam na selektora i nekoliko igrača. Nisam mislio na KSS. Novi selektor znači novi sistem i neku vrstu reseta... Kao kad je dolazio Đorđević umesto Dude... Đorđeviću se sledeći put ne bi odazvalo bar 5 igrača, a moramo da igramo kvalifikacije za OI... Sa njim bi se samo nastavio pad, jer atmosfera više nije zdrava... Mora neka vrsta reseta...

Najveći plus bi bio promena svih njuški u KSSu na čelu sa Precednikom.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ace Rimmer said:

 

Da, baš se sa 20 - godišnjacima osvajaju zlata. Taj Simanić i u Zvezdei jedva igra, lik neki flegma.

 

Čovek je vrhunski atleta i može samo da napreduje. Tu je bar izbor lak... Simon i Birča su odsvirali svoje, a verovatno i Bjelica... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...