Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

Utisak prvenstva :

Napad je postao dosta aktivniji; gotovo da pozicionog/izolacije nema. AUS/ARG su tu među najboljima, a ni Česi nisu za bacanje. Sa druge strane SRB (juče FRA) to statično postave i jednostavno se polako potpuno pogube. Naravno, individualni kvalitet dolazi do izražaja, ali manje nego ranije. 

Druga stvar koju nikako ne razumem - kao da su dobili instrukcije da ne pokrivaju trojke u odbrani. 

I naravno izrazito loša hemija repke...

Sve u svemu - mislim da je vreme da legenda mesto ustupi nekom drugom. 

 

ps. Šteta za Jokića koji je bukvalno prespavao prvenstvo i za Bogdanovića koji je u top formi / klasa za sebe. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema teorije da Đorđević ostane selektor nakon ovog fejla. Razjebao je ekipu i zamerio se nekolicini igrača koji sigurno ne bi igrali ako on ostane. Jokić je i došao preko one stvari, čoveku se očigledno nije igralo. Nema on taj osećaj kao Bogdan kada je reprezentacija u pitanju, ali je verovatno pod pritiskom javnosti popustio. Mislim da je on završio sa reprezentacijom. 

 

Potreban je reset totalni, pa ispočetka sa novim mlađim snagama i selektorom. Pa ako to donese plasman na OI super, ako ne, mora strpljivo pa ćemo videti...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma tekma sa Amerima je vidljivo bio poslednji trzaj ovog kolektiva.

 

Ostaje samo da saznamo ko sa kim nije vise u ljubavi, ko ce ubuduce provoditi leta na moru umesto pripremama i ko se penzionise...

Edited by Horium
  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Issey said:

Nema teorije da Đorđević ostane selektor nakon ovog fejla. Razjebao je ekipu i zamerio se nekolicini igrača koji sigurno ne bi igrali ako on ostane. Jokić je i došao preko one stvari, čoveku se očigledno nije igralo. Nema on taj osećaj kao Bogdan kada je reprezentacija u pitanju, ali je verovatno pod pritiskom javnosti popustio. Mislim da je on završio sa reprezentacijom. 

 

Potreban je reset totalni, pa ispočetka sa novim mlađim snagama i selektorom. Pa ako to donese plasman na OI super, ako ne, mora strpljivo pa ćemo videti...

 

Ma koje mlade snage? Kalinić, Nedović, Milosavljević, Kokoškov IN, Marjanović, Raduljica, Birčević, Simonović, Đorđević OUT.

Link to comment
Share on other sites

Just now, GlennGould said:

Da ne idemo u krajnost. 

Realno, tri-četiri nova/stara igrača, novi selektor/hemija + nova postava igre = repka na mestu (medalja OI)

Pazi ovo za postavu igre je najmanji problem posto je i nemamo... 😄

Ili je doslo do totalnog loma u repki pa vise na hebu Saleta dva posto...

Ili je Sale totalni trenerski analfabeta pa jednostavno ne ume da postavi igru...

Mislim da je obadva....

U svakom slucaju selektor se mora menjati,a nama ostaje da se nadamo da nece da dobijemo nekog kosarkaskog Krstaju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi imamo vise igraca u NBA, nego cesi u EL... Blam kako igramo.

Bjelica posle onih prvih utakmica sa amaterima potpuno zabirčevićevao... Teško ga je gledati na terenu. Uz to, slažem se sa ocenama da je potrebno da se desi čudo da ikada više vidimo Jokića u dresu Srbije. Što smo ga gledali, gledali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ace Rimmer said:

 

Ma koje mlade snage? Kalinić, Nedović, Milosavljević, Kokoškov IN, Marjanović, Raduljica, Birčević, Simonović, Đorđević OUT.

 

Koje? Simanić, Smailagić, Nakić... Ima ko će. Ljudi nabrojaše gomilu igrača. Neće valjda Simon i Radulja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...