Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

3 minutes ago, Shonewizard said:

 

Na mene će trajne posljedice da ostavi to koliko je on bio spreman da sada naplati sve dugove iz prošlosti...

 

ovo je toliko brutalno nepravedno ka njemu...ali svi mu duguju ovo od ekonoma do selektora.

Semi-automatik bekčina, top atleta i stone cold killer...svako dobro dečkonja.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Vise znaci nama ova nebitna pobeda protiv Amera, nego njima. Ameri retko gube pa je svaka "recka" ostalima bitna
A jos su oni emotivno mrtvi zbog meca juce, isto bi i Francuzi ovako prosli da su izgubili juce.

Mozda ova utakmica pomogne da se sve ne raspadne i glavni igraci budu spremni i za naredne akcije.

 

Kalina i Nedovic su se poneli detinjasto, likujuci nad porazima. Ni ja ih vise ne bih zvao. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Bjelicino ponasanje na ovom prvenstvu mi je skroz nejasno. Ajde Jokiceve tehnicke, to nije cudno toliko jer se desavalo i pre, ali Bjelica mi je enigma i po igri i po ponasanju.

 

Kao da nije on.

 

Kako se ponasa Bjelica? Ne kontam sta hoces da kazes...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

 

Kako se ponasa Bjelica? Ne kontam sta hoces da kazes...

 

Cekaj, zajebavas ? 😄

Ima toksican stav na terenu, siluje bezveze i protiv Spanije i protiv Argentine, evo sad ovaj nesportski faul, to mu uopste nije svojstveno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Cekaj, zajebavas ? 😄

Ima toksican stav na terenu, siluje bezveze i protiv Spanije i protiv Argentine, evo sad ovaj nesportski faul, to mu uopste nije svojstveno.

 

Ma sto se tice igre sve je tu jasno.

Sto se tice ponasanja i zelje,vidi se da mu je jako stalo,ne ide ga pa ulazi u kontra ritam,sto je po mom misljenjju krivica selektora.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...