Jump to content

Live tema za utakmice Reprezentacije Srbije


Recommended Posts

6 minutes ago, McLeod said:

Malo smo se dozvali sebi u poslednja dva minuta. Nazalost, mislim da ce Jovke morati da pegla ovo do kraja. Da vidi sta ce sa Bjelicom na poluvremenu i da pocne Jokic na petici, ovo ovako ne moze.

 

Jovke mora da pegla do kraja, ali mora i da ubode trojku.

 

Mada, posle ovih 3-0, ja ne verujem da će početi da ga čuvaju ni ako podogi jednu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicno je ovo, cisto da se ubije malo onoliko lozenje i hajp i da se shvati da ova ekipa, koliko god da je dobra, ipak nije drim tim 92, i da nista nece doci bez mnogo fajta. Mislim da su i igraci malo potpali pod taj hajp, i da je ova druga cetvrtina donekle i posledica toga. 

 

Spanci su nas potpuno demontirali zonom, sa konfuzijom u napadu je doslo i do trokiranja u odbrani, mislim, Riki nam daje dve trojke i onda uzima sut preko ruke 🤔

 

Sada da vidimo kakva ce biti reakcija. Nije strasno da se ovo izgubi, ali bi pozeljno bilo videti momentalni odgovor... 

Link to comment
Share on other sites

Igraju sa vise zelje i energije spanci, veca muda. nasi kao devojcice.

 

razbice ih spanci i u drugom, videcete. 

 

ja sam znao da posle onih 40 50 razlika da cemo se usrati protiv spanaca.

 

Ovo nije kukanje ,samo sam realan.

Edited by MistoBz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Jovke mora da pegla do kraja, ali mora i da ubode trojku.

 

Mada, posle ovih 3-0, ja ne verujem da će početi da ga čuvaju ni ako podogi jednu.

Treba nam širina, treba nam da pogodimo otvorene šuteve. Sjećaš li se kad sam kritikovai Lučića zbog impotencije u napadu? Da li sada shvataš o čemu sam pričao? Morao je uzeti one otvorene lopte, kad će ako neće na 40 razlike protiv Portorika. Sad je neće ni uzeti ni pogoditi.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Jbt kakvi upisi... Preokrecemo ovo u 3/4

 

Teško, mislim da će nas rastaviti danas. Brže im ide lopta, odbranu peglaju na max. Imaju rotaciju, plus ih sere šut. Bjelica i Jokić pogubljeni, Bigdan zatvoren, napade nam rešavaju Lučić i Jović... Moralo bi sve da se resetuje pa da ovo preokrenemo. Moje mišljenje - teško...

Link to comment
Share on other sites

Djrodjevic nam isekao momentum onom petorkom, plus potpuno nesnalazenje na zonu. 

 

Dosadasnje 4 utakmice smo igrali sa fizicki nedoraslim ekipama, Italijani mozda ne i toliko, ali su malku odbranu igrali. Nasi kao da su se malo opustili i ocekuju da ce im prolaziti iste fore, deluje da lose reaguju na cvrstu igru Spanaca. 

 

U drugom poluvremenu Jokic moze samo sa sa Milutinovim u petorku od centara, a očekujem i Simona malo da udje i da energiju odbrambeno. 

 

Guduric i Vasa da se dozovu pameti. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nugetlija said:

Treba nam Kokoškov. Ovaj sujeta uvek uzme nekoga na zub, kao Milutinova i evo nam ga. Marjanović ušao ko 20-13 i za minutu imao -6. 

2+1 za koje nije kriv (Jokic ispao) , osim faula, trojka iz bloka na drugoj strani napada i Miciceva lopta u ruke Spanaca gde smo primili iz kontre dva poena. Posle toga ide time out i izlazi napolje. 

 

Kriv je Boban, crno na belo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobra stvar kod Bjelice je što on sada može da ima 10 skokova i pogodi sve. Nije igrač kojeg ovakve stvari izbacuju iz takta. 

 

Ono što meni nije jasno zašto Birčević ima više kredita od Simonovića koji ako ništa drugo nije defanzivna rupa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokic na 4 nema sta da trazi protiv Españe. Juancho ga razvlaci po parketu u odbrani, u napadu kada stanu u zonu vidi se da nema ideju, sudara se sa drugim centrom na ivici reketa.

Turi coveka na 5 makar pat minuta da izvuce Gasola, da iskreira nesto. Greota izgubiti bez da ne iskoristis najjace oruzje koje inas u rukama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MistoBz said:

Ja sam znao kada je nas gospodin strucnjak poveo Bircevica i Bradatog koji nisu zasluzili da igraju u reprezentaciji da ce ovako biti. 

 

Moja neka procena da cemo na Argentinu u polufinalu,i da ce nas Argentinci dobiti .

 

 

zadeni ga majkumu...shvatili smo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

 

Jovke mora da pegla do kraja, ali mora i da ubode trojku.

 

Mada, posle ovih 3-0, ja ne verujem da će početi da ga čuvaju ni ako podogi jednu.

Treba nam širina, treba nam da pogodimo otvorene šuteve. Sjećaš li se kad sam kritikovai Lučića zbog impotencije u napadu? Da li sada shvataš o čemu sam pričao? Morao je uzeti one otvorene lopte, kad će ako neće na 40 razlike protiv Portorika. Sad je neće ni uzeti ni pogoditi.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...